Plastová paleta pro opakované použití

Název výrobku: Sklad opakovaně použitelná plastová cena palety Typ vstupu: 4-Way Styl: Single Faced Výrobce: Enlightening Číslo modelu: ENL-1210CW-D Rozměr: 1200 * 1000 * 150mm Statické zatížení: 6t Dynamické zatížení: 1,5t Zatížení regálu: 1,5 t Hmotnost: 22 kg Certifikáty: ISO / SGS Použití: skladový regál Logo: Volný hedvábný tisk nebo ...

Podrobnosti o produktu

Název výrobku: Skladová vratná plastová cena palety

Typ vstupu: 4-cestný

Styl: Jednostranný

Výrobce: Enlightening

Číslo modelu: ENL-1210CW-D

Rozměr: 1200 * 1000 * 150mm

Statické zatížení: 6t

Dynamické zatížení: 1,5t Zatížení regálu: 1,5t

Hmotnost: 22 kg

Certifikáty: ISO / SGS

Použití: skladový regál

Logo: Volný hedvábný potisk nebo reliéf


Plastová paleta skladových regálů má konstantní hmotnost bez nákladu, je robustní a trvanlivá, s kovovou výztuží, jsou obzvláště odolná a vhodná pro použití ve skladech s vysokými regály.


Výhody plastových palet Cver dřevěné palety

  • Dlouhá životnost a vysoká kvalita

Plastové palety zapůsobí svou tvarovou stabilitou a dlouhou životností. Plýtvání a rozbití, které jsou každodenními událostmi s dřevěnými paletami, není problémem s plasty. Přesná měření a návrhy vytvářejí vysoký stupeň stability procesu. Navíc mohou být přizpůsobeny pro automatizované skladovací a vychystávací systémy.

  • Nízká hmotnost a nestabilita

Velkou výhodou plastových palet je jejich nízká hmotnost. Jedná se o obrovskou úlevu pro personál, zejména v oblastech, kde se musí prázdné palety přemisťovat a skládat ručně. Také šetří náklady, palivo a CO2 v tranzitu. Palety Nestable navíc zabírají méně úložného prostoru a snižují náklady na skladování.

  • Hygienické a snadné čištění

Poté, co na chvíli obíhají, jsou dřevěné palety špinavé a obtížně se čistí. Plastové palety jsou naprosto odlišné: Vyznačují se robustními povrchy bez nečistot, které lze snadno čistit. Navíc mohou být bez obtíží integrovány do hygienických procesů výroby a balení.


Hot Tags: Sklad Opakovaně použitelné Plastové paletové výrobci, továrna, velkoobchod, levné, cena, prodej za tepla

Odeslat dotaz

Mohlo by se Vám také líbit