Plastová paleta se třemi běžci

Plastová paleta se třemi běžci

Odvozené jméno od tří rovnoběžných struktur pod horní palubou, tři-běžce plastové palety jsou technicky smyčky kvůli nedostatku spodní paluby. Tyto tři běžce mohou být buď vroubkované, aby umožnily čtyřcestný vstup, nebo vlevo pevné, v tomto případě je možný pouze obousměrný vstup.

plastová paleta se třemi běžci


velikost 1200 x 1 000 * 150 mm

hmotnost 22 ± 0,5 kg, s 8 ocelovými trubkami

statické zatížení 6000 kg, dynamické zatížení 1500 kg, regálové zatížení 1500 kg

K dispozici je přizpůsobené barevné a hedvábné tiskové logo


Jednoduše řečeno, tvarem plastové palety je její tvar, který ovlivňuje způsob manipulace a použití s paletou. Palety mohou být navrženy tak, aby byly naskládány na sebe, když jsou plně naloženy, aby se účinně využilo přepravy, nebo mohou být navrženy tak, aby se vzájemně hnízdily tak, že zaberou velmi málo místa, když jsou prázdné.

pallet with 3 runners

yellow pallet with 3 runner


Palety specifické pro dané odvětví, jako jsou výše uvedené, se často používají pouze v určitých fázích dodavatelského řetězce, zatímco palety standardu ISO se používají v jiných bodech dodavatelského řetězce. Například automobilové díly mohou být dodávány z jedné továrny do druhé na automobilové paletě, ale stejné součásti budou dodávány do maloobchodního obchodu na běžnější paletě o rozměrech 48 × 40 palců, která je navržena tak, aby úhledně zapadla do kamionu.


pallet with 3 runner

plastic pallets

Palety o rozměrech nejméně 1200 mm (47 palců) jsou standardem pro dodavatelské řetězce orientované na spotřebitele v Severní Americe, Evropě a stále více v Asii. Menší velikosti palet jsou omezeny na vnitřní trhy v Asii a Austrálii nebo využívány pro obchod mezi průmyslovými podniky. Zásilkové zásilky používají nestandardizované palety v závratné řadě velikostí, typů a forem. Některá průmyslová odvětví, jako je například nápojový průmysl, používají pro svou interní logistiku nestandardní velikost palety, ale své produkty balí na standardní paletu GMA pro přepravu maloobchodním partnerům s potravinami. Při výběru plastových palet pro vaši společnost, výběr palety standardní velikosti a použití vybavení, které s ní pracuje v každém bodě vašeho dodavatelského řetězce, může zjednodušit logistické operace vaší společnosti.

ENLIGHTENING PALLET je zkušený dodavatel plastových palet se třemi běžci mezi těmi světově známými výrobci plastových palet se třemi běžci, kteří vám mohou nabídnout prodej za horka a levný velkoobchodní prodej plastových palet se třemi běžci. Vítejte v našem závodě na objednání našich produktů za nízkou cenu.
Hot Tags: výrobci plastových palet tři běžci, továrna, velkoobchod, levný, cena, horký prodej