Stohování skladu Používejte plastové palety pro tašky

Stohování skladu Používejte plastové palety pro tašky

Stohování skladu používají plastové palety pro tašky dvojité palety Specifikace paletové palety používané v strojích, automobilech, potravinářském průmyslu.Jedná se o těžkou hmotnost, odolnost proti korozi, dlouhou životnost, recyklovatelné atd., Vhodné pro použití ve všech druzích továren, distribučních center . Stohovatelná paleta ...

Stohování skladu používá plastové palety pro tašky


HTB1s5Wua93PL1JjSZPcq6AQgpXaP.jpg

dvojitá paleta specifikace palety

Typ Stohování skladu používá plastové palety pro tašky
Velikost 1200x1200x150mm
Dynamické zatížení 2000kg
Statické zatížení 6000kg
Vstup Čtyřcestný vstup pro vysokozdvižný vozík
Barva modré nebo přizpůsobit


Velkoobchodní paletové paletové paletové paletové paletové palety Velkoobchodní paletové paletové paletové paletové paletové palety

Dvoustranná paleta používaná v strojích, v automobilovém a potravinářském průmyslu.Jedná se o těžkou hmotnost, odolnost proti korozi, dlouhou životnost, recyklovatelnost atd., Vhodná pro použití ve všech továrnách, distribučních centrech.

Stohovatelná paleta Vlastnosti:


Protišmyk pro vysokozdvižný vozík: Na každé vnitřní straně palety je osm protiskluzových rohoží, celkově 16ks na dvou vnitřních stranách, což činí pro forklit velký protiskluzový efekt.

Vyztužené hrany na všech stranách palety, které chrání embosování, vytištěné logo apod. Tisk loga bez hedvábného plátna.

Reverzibilní použití palet

Dvoustranná paleta je vynikajícím řešením pro těžké náklady. Díky robustní konstrukci je paleta odolná proti nárazu a je schopna přepravovat až 2000 kg při přepravě, stejně jako statické skladování až do 6000 kg. Tato vysoce výkonná paleta je také ideální pro přepravu, skladování a stohování velkých pytlů, jako je sůl, cukr, cement, pytle na moučky atd.

Velkoobchodní paletové paletové paletové paletové paletové palety

Velkoobchodní paletové paletové paletové paletové paletové palety

Velkoobchodní paletové paletové paletové paletové paletové palety

skladování skladu použijte nakládání palet

Balení: Svrchní nebo balicí fólie.

Doba dodání: Do 7-15 dnů po uložení.

Velkoobchodní paletové paletové paletové paletové paletové paletyENLIGHTENING PALLET je zkušený skládaný sklad, který používá plastovou paletu pro tašky dodavatele mezi světově proslulé skladové skladování. Používáme plastové palety pro výrobce sáčků, kteří vám mohou nabídnout horký prodej a levné skladové skladování pomocí plastových palet pro tašky velkoobchodní služby. Vítejte na objednávku našich výrobků za nízkou cenu s naší továrnou.
Hot Tags: skládání skladů používají plastové palety pro výrobce pytlů, továrny, velkoobchod, levné, ceny, horké prodeje