Stohovatelná těžká HDPE plastová paleta

Stohovatelná těžká HDPE plastová paleta

Stohovatelná vysoce výkonná plastová paleta HDPE Model 1412SW-B byl navržen jako skutečný všestranný model, který nabízí vysoký výkon. Je univerzálně použitelný v uzavřených obvodech, výrobních závodech a distribuci zboží. Navíc, široce používá pro stohování, jako jsou stohování pytlů, stohování boxů a tak ...

Stohovatelná vysoce zatížitelná plastová paleta HDPE


Model 1412SW-B byl navržen jako skutečný všestranný model, který nabízí vysoký výkon. Je univerzálně použitelný v uzavřených obvodech, výrobních závodech a distribuci zboží. Navíc, široce používá pro stohování, jako jsou stohování pytlů, stohování boxů a tak dále. Vysoká rázová houževnatost této plastové palety významně snižuje riziko poškození s takovou nesprávnou manipulací a tím prodlužuje životnost. Po použití se snadno čistí a používá se hlavně pro skladování ve skladech s vysokým zatížením.


Typ:

Odvětrávaná paluba

Styl

Dvoustranné

Materiál:

PP

F orklift

4   Vyhledejte

H andlift

N / A

Rozměr (mm)

Kapacita zatížení (KGS)

POČET / Kontejner

L

W

H

hmotnost

Dynamický

Statické stavy d

20 'GP

40'GP

40'HQ

1200

1000

150

20.50kgs

2 T

6 T

150 ks

300 ks

374 ks  

ENLIGHTENING PALLET je zkušený stohovatelný vysoce výkonný hdpe plastový paletový dodavatel mezi těmito světově proslulými vysoce odolnými plastovými paletovými výrobci hdpe, kteří Vám mohou nabídnout horké prodeje a levné stohovatelné vysoce výkonné hdpe plastové paletové velkoobchodní služby. Vítejte na objednávku našich výrobků za nízkou cenu s naší továrnou.
Hot Tags: stohovatelné těžké hdpe plastové paletové výrobce, továrna, velkoobchod, levné, cena, horké prodej