Plastová paleta s plným obvodem

Plastová paleta s plným obvodem

Tyto celoometrové plastové palety jsou vynikající volbou pro automatizaci a opakované použití. To z nich dělá nejrozšířenější typ palety.

Podrobnosti o produktu

Plastová paleta s plným obvodem

Potřebujete plastovou paletu Full Perimeter pro stohování nákladů? Tento typ je vhodný a robustní. Kolik dynamického zatížení a statického zatížení potřebujete? Jakou velikost máš rád? Máme toho víc.


Full Perimeter plastic Palletstacking plastic pallet

Model1100x1100x150mm
MateriálHdpe
Typ
celo obvodová plastová paleta
Načíststatické zatížení 4t, dynamické zatížení 1t
Použítstohování s nákladem, regálové použití

Plastové palety s plným obvodem jsou obvykle těžké kvůli požadované nosné kapacitě. Přidaná hmotnost pochází z přídavné konstrukce na spodní straně palety. Plastové palety, které se používají především pro vlastní nebo kaptivní prostředí, jsou k dispozici v otevřených i uzavřených palubách.


Zkontrolujte prosím níže uvedený model a poraďte, jakou velikost preferujete? Děkujeme.

pallet catelogue

Plastová paleta Full Perimeter používá 6-runner a full perimeter spodní paluby pro podporu zatížení v různých stohovací systémech, včetně nosníku, hrany, válce, push-back, konzoly a podpěr.


Plastová paleta Full Perimeter má odvzdušněnou horní a obvodovou základnu a je navržena jako průmyslová, těžká paleta, která je vhodná pro použití v paletových stohovacích systémech a s vysokozdvižných vozíků.

Plastová paleta Full Perimeter je vyrobena ze silného a odolného polyethylenového materiálu a je vhodná pro použití v těžkých průmyslových aplikacích. Doporučená hmotnostní zatížení této plastové palety je statická kapacita 5000 kg, dynamická kapacita 2500 kg a přepravitelná nosnost 1250 kg.


Hot Tags: Full Perimeter plast palety výrobci, továrna, velkoobchod, levné, cena, horký prodej

Odeslat dotaz

Mohlo by se Vám také líbit