Regálové plastové palety

Regálové plastové palety

Paletovatelná paleta je konstruována tak, aby byla schopna udržet určité množství hmotnosti v regálovém systému s otevřeným rozpětím. Níže zobrazený rám s otevřeným rozpětím má přední lištu a zadní lištu a nic mezi tím. Regálové palety mohou být také použity v okrajových regálech, kde je paleta nesena oběma bočními okraji.

Regálové plastové palety


Pokud se chystáte na přepravu těžkého nákladu produktu, jednoduše jděte na plastové palety, které lze přepravovat.

Architektura designu stohovatelných plastových palet je silnější než stohovatelné plastové palety.

Stojatelné plastové panely jsou nejvhodnější pro dálkovou přepravu i pro složité vratné prostředí.


DSC_0478

DSC_0469


Důvodem této holé konstrukce je to, že palety, které lze sklopit, jsou navrženy tak, aby se daly přesně umístit na ty nosníky, což umožňuje jejich snadné, bezpečné a efektivní umístění a vyjmutí vysokozdvižnými vozíky a zvedáky.


Základna dané stojanové plastové palety určuje, pro jaký druh úložného stojanu je vhodný. Mnoho plastových základen palet má konstrukce nohou, které umožňují nejsnadnější vstup pomocí vysokozdvižných vozíků. Obvykle mají čtyři rohy v rozích rámu palety, jednu nohu uprostřed palety a jednu nohu umístěnou uprostřed každé ze stran palety.


DSC_0472

DSC_0473


Tato konstrukce umožňuje přístup z vysokozdvižného vozíku z libovolné strany, ale obsluha vysokozdvižného vozíku musí být při manipulaci s tímto druhem palety obzvláště opatrná. Jiné odrůdy mají palety se základnami „rámečku obrazu“, které jsou zcela rovné na horním a spodním povrchu, ale mají ve svých středech duté kanály pro přístup k vysokozdvižnému vozíku.

ENLIGHTENING PALLET je zkušený dodavatel regálových plastových palet mezi světově proslulými výrobci plastových palet, které vám mohou nabídnout prodej za horka a levné velkoobchodní služby regálových plastových palet. Vítejte v našem závodě na objednání našich produktů za nízkou cenu.
Hot Tags: výrobci plastových palet, výrobci, velkoobchod, levný, cena, prodej za horka