Montovatelná do racku HDPE vyrobené plastové palety pro sklad úložiště

Montovatelná do racku HDPE vyrobené plastové palety pro sklad úložiště

Paleta, palety plísně výrobce / dodavatele v Číně, který nabízí vestavěné palety, palety Light-Weight (LT-1210), lehké palety (LT-1008) a tak dále.

Chat teď

Podrobnosti o produktu

Detail produktu

Typ:

Odvětraný paluba

Styl

Singl tváří v tvář

Materiál:

HDPE

vysokozdvižný vozík

Ok

handlift

Ok

Dimension(mm)

Zatížení Capacity(KGS)

Množství/balení

L

W

H

Dynamická

Statický

Regály

20' GP

40' GP

40' HQ

1200

1000

150

1-1,5 t

4-6T

0,5-1.2T

214

/

508

Základní informace

  • Model NO.:ENL-1210

Popis výrobku
Jsme profesionální palety manufatory, to je naše nejžhavější palety! Prosím, neváhejte a zašlete nám vaše dotazy a rádi zodpoví všechny otázky, které můžete mít.

Rozměry: 1200 * 1000 * 150 mm
Nosnost: dynamické: 1.5t statické: 6T regálu: 1T
Materiál: HDPE
Hankjack vstup: Čtyři way

Počet 40' HC kontejneru: 508pcs


Informace o společnosti

Enlightening palet Industry Co., Ltd je komplexní velkých plastových výrobků Výroba a provoz podniků. Především zabývá plast skládací box\binscarte\turnover box\basket\pallet dodávek a výroby jako jeden z high-tech podnik a zřízení kanceláří v Hong Kongu a vnitrozemí.

V současné době společnosti marketingové pokrytí sítě doma i v zahraničí, například Austrálie, Indie, Malajsie, Afrika a Evropa a Spojené státy. vynikající a efektivní služby vyhrát většinu zákazníků podporu a důvěru. Naší filozofií je: ke kvalitě usiluje o přežití, pověst a značka.

Naše produkty jsou široce používány v petrochemickém, chemické, pivo, nápoje, potraviny, medicíny, tabák, dráty a kabel a mnoha dalších průmyslových odvětvích.

Kdykoli, jsme se chtějí spolupracovat s vámi upřímně a společně vytvořit lepší budoucnost pro rozvoj průmyslu, logistiky Číny poskytovat lepší služby.


Certifikace

Hot Tags: Montovatelná do racku HDPE vyrobené plastové palety pro skladování výrobci sklad, továrna, velkoobchod, levné, Cena, horké prodej
Dvojice:1200 * 800 * 150 mm plastové palety s 3 běžci, otevřít balíček Další:4 způsob vstupu typ plastové palety pro použití regálu skladu

Dotaz

You Might Also Like