4 způsob vstupu typ plastové palety pro použití regálu skladu

4 způsob vstupu typ plastové palety pro použití regálu skladu

Paleta, palety plísně výrobce / dodavatel v Číně, který nabízí vestavěné palety (LT-1210B5), lehký-váha palety (LT-1208), lehké palety (LT-1008) a tak dále.

Podrobnosti o produktu

Detail produktu

Typ:

Odvětraný paluba

Styl

Singl tváří v tvář

Materiál:

HDPE

vysokozdvižný vozík

Ok

handlift

Ok

Dimension(mm)

Zatížení Capacity(KGS)

Množství/balení

L

W

H

Dynamická

Statický

Regály

20' GP

40' GP

40' HQ

1200

1000

150

1-1,5 t

4-6T

0,5-1.2T

214

/

508

Vlastnosti produktu

Plastové palety jsou často vyrobeny z nových HDPE. Jsou obvykle mimořádně trvanlivé, trvající nejméně sto výlety a odolávat povětrnostním vlivům, hnilobě, chemikáliím a korozi. Výhody plastových palet přes dřevěné palety patří schopnost být snadno dezinfikují, odolnost proti zápachu, oheň textílie, delší životnost span, trvanlivost a lepší ochranu produktu, bez roztřepení a lehčí váhu, a zachránit tak na náklady na dopravu a práci a že je bezpečnější a ekologičtější. Oni často zásobník. Plastové palety jsou osvobozeny inspekcí pro otázky biologické bezpečnosti a snadno dezinfikuje pro mezinárodní dopravu. HDPE je odolný vůči většině kyselin a toxických chemikálií vyčistit od nich snadněji.

Plastové palety jsou vyráběny a široce používán v USA a Evropě, pobídl přijetím ISPM 15. Úplné porovnání dřeva vs plastu mohou být prováděny analýzy životního cyklu. Plastové palety mohou stát 10 krát tolik jako dřevěné palety a ještě dražší oproti levné spotřební měkkého palet.

RFID čipy mohou tvarovaný do palety sledovat umístění a sledování inventáře. Tento jediný překližované styl palety s 3 běžci je ohromující, že jeho transferní použití. Díky efektivní design z palet nesou až 1200 kg ve vysokých regálů. Přesné rozměry a design zvýšit spolehlivost procesů v regály.

Informace o společnosti

Enlightening palet Industry Co., Ltd je komplexní velkých plastových výrobků Výroba a provoz podniků. Především zabývá plast skládací box\binscarte\turnover box\basket\pallet dodávek a výroby jako jeden z high-tech podnik a zřízení kanceláří v Hong Kongu a vnitrozemí.

V současné době společnosti marketingové pokrytí sítě doma i v zahraničí, například Austrálie, Indie, Malajsie, Afrika a Evropa a Spojené státy. vynikající a efektivní služby vyhrát většinu zákazníků podporu a důvěru. Naší filozofií je: ke kvalitě usiluje o přežití, pověst a značka.

Naše produkty jsou široce používány v petrochemickém, chemické, pivo, nápoje, potraviny, medicíny, tabák, dráty a kabel a mnoha dalších průmyslových odvětvích.

Kdykoli, jsme se chtějí spolupracovat s vámi upřímně a společně vytvořit lepší budoucnost pro rozvoj průmyslu, logistiky Číny poskytovat lepší služby.

Certifikace

Hot Tags: 4 způsobem vstupní typ palety pro stojan na skladu použít výrobce, továrny, velkoobchod, levné, cena horké prodej

Odeslat dotaz

Mohlo by se Vám také líbit