HDPE plastová paletová paleta pro uskladnění skladu

HDPE plastová paletová paleta pro uskladnění skladu

1.size: 1200x1000x150mm2.weight: 18.5kg3.Dynamic: 1.5T Statická: 6T

Chat teď

Podrobnosti o produktu

ENLIGHTENING PALLET je zkušená plastová paletka hdpe pro skladování, která je dodávána mezi světově proslulou plastovou paletou hdpe pro skladové sklady, která vám může nabídnout horký prodej a levný hdpe rackable plastové palety pro skladovací velkoobchodní servis. Vítejte na objednávku našich výrobků za nízkou cenu s naší továrnou.

HDPE plastová paletová paleta pro uskladnění skladu

Detail produktu


Typ: Euro paleta
Spodní podpora: tři skluzavky
Materiál: HDPE
vysokozdvižný vozík OK handlift OK
Rozměr (mm) Kapacita zatížení (KGS) POČET / Kontejner
L W H Dynamický Statický Rackování 20 'GP 40'GP 40'HQ
1200 1000 150 1T 4T 0,5T 214 / 508


Vlastnosti produktu

Plastové palety jsou často vyrobeny z nového HDPE. Obvykle jsou extrémně odolné, trvají sto výletů nebo více a odolávají povětrnostním vlivům, hnilobě, chemikáliím a korozi. Výhody plastových palet na dřevěných paletách zahrnují schopnost snadné dezinfekce, odolnost vůči zápachu, zpomalení požáru, delší životnost, trvanlivost a lepší ochranu výrobku, bez tříštění a lehčí váha, a tím i úsporu nákladů na dopravu a pracovní sílu takže je bezpečnější a šetrnější k životnímu prostředí. Plastové palety jsou osvobozeny kontrolou z hlediska biologické bezpečnosti a snadno se sanitizují pro mezinárodní přepravu. HDPE je nepropustný pro většinu kyselin a toxické chemikálie se z nich lépe čistí.

Plastové palety se vyrábějí a používají široce v USA a Evropě, podněcované přijetím ISPM 15. Plné srovnání dřeva s plasty lze provést analýzou životního cyklu. Plastové palety mohou stát 10krát více než palety z tvrdého dřeva a dokonce i dražší než levné spotřebované palety z měkkého dřeva.

RFID čipy mohou být vylisovány do palet pro sledování umístění a sledování zásob. Tato jednostranná paleta stylů se třemi běžícími ústrojími je impozantní pro jejich použití v stojanech. Díky efektivní konstrukci palet nesou až 1200 kg ve vysokých regálech. Přesné rozměry a design zvyšují spolehlivost procesů v regálových systémech.

Výroba a balení a doprava

Osvědčení

Hot Tags: hdpe rackable plastové palety pro výrobce skladu skladování, továrna, velkoobchod, levné, cena, horký prodej
Dvojice:Jednoplášťový plastový palet pro použití na stojanech Další:Vysoce kvalitní HDPE euro montovatelné do rozvaděče plastové palety pro skladování

Dotaz

You Might Also Like