HDPE Sklad materiálu pro skladování paletových palet

HDPE Sklad materiálu pro skladování paletových palet

Paleta, paletová forma výrobce / dodavatel v Číně, nabízející Rackable Palety, Jednorázové paletové palety, lehké palety, potravinářské plastové palety a tak dále.

ENLIGHTENING PALLET je zkušený dodavatel hdpe skladového materiálu pro skladování paletových regálů mezi světově proslulými výrobci hdpe warehouse warehouse, kteří Vám mohou nabídnout horké prodeje a levné skladové zásoby hdpe warehouse warehouse skladování velkoobchodní služby. Vítejte na objednávku našich výrobků za nízkou cenu s naší továrnou.


HDPE Sklad materiálu pro skladování paletových palet

Detail produktu

Model NO.ENL-1210DC

popis produktu

Jsme profesionální palety manufatory, to jsou naše nejžhavější palety! Neváhejte nám zaslat své dotazy a rádi vám zodpovíme případné dotazy.

Vlastnosti produktu

Plastové palety jsou často vyrobeny z nového HDPE. Obvykle jsou extrémně odolné, trvají sto výletů nebo více a odolávají povětrnostním vlivům, hnilobě, chemikáliím a korozi. Výhody plastových palet na dřevěných paletách zahrnují schopnost snadné dezinfekce, odolnost vůči zápachu, zpomalení požáru, delší životnost, trvanlivost a lepší ochranu výrobku, bez tříštění a lehčí váha, a tím i úsporu nákladů na dopravu a pracovní sílu takže je bezpečnější a šetrnější k životnímu prostředí. Plastové palety jsou osvobozeny kontrolou z hlediska biologické bezpečnosti a snadno se sanitizují pro mezinárodní přepravu. HDPE je nepropustný pro většinu kyselin a toxické chemikálie se z nich lépe čistí.

Plastové palety se vyrábějí a používají široce v USA a Evropě, podněcované přijetím ISPM 15. Plné srovnání dřeva s plasty lze provést analýzou životního cyklu. Plastové palety mohou stát 10krát více než palety z tvrdého dřeva a dokonce i dražší než levné spotřebované palety z měkkého dřeva.

RFID čipy mohou být vylisovány do palet pro sledování umístění a sledování zásob. Tato jednostranná paleta stylů se třemi běžícími ústrojími je impozantní pro jejich použití v stojanech. Díky efektivní konstrukci palet nesou až 1200 kg ve vysokých regálech. Přesné rozměry a design zvyšují spolehlivost procesů v regálových systémech

Výroba a testování a expedice


Naše továrna

Osvětlovací paletový průmysl získal certifikaci systému řízení jakosti podle normy ISO9001: 2008 a prostřednictvím první evropské inspekční certifikace EN840, certifikace systému environmentálního managementu ISO 14001: 2004, certifikace systému managementu bezpečnosti a ochrany zdraví při práci GB / T28001-2001, , je stálou řídící jednotkou čínské asociace plastu. Společnost byla hodnocena jako: "Nejvíce konkurenceschopné průmyslové podniky v Číně", "Podnik

Čína úspěšně vstoupila na trh v Malajsii, v roce 2013 vyhrál malajské vládní potravinářské společnosti, které získaly v Číně generálního zprostředkovatele právo, v roce 2014 vyhrál Italské paletové společnosti sourcing v Číně generálního zprostředkovatele právo.

Osvědčení

Hot Tags: hdpe materiál sklad paletový regál skladování použití výrobce, továrna, velkoobchod, levné, cena, horké prodej