Paleta 3 běžců

Paleta 3 běžců

Tato paleta je ideální pro vysokorychlostní automatizované prostředí; jeho stálá hmotnost a rozměry umožňují kompatibilitu s různými systémy manipulace s materiálem.

Chat teď

Podrobnosti o produktu

1. Paleta 3 běžců má čtyřcestný vstup 9x2 blok ISO 1000-1200 mm, celá obvodová plastová paleta je skutečně jedinečný produkt pro manipulaci s materiálem. Paleta 3 běžců je určena pro statické nebo neměnné aplikace se zvláštním důrazem na prostředí HACCP a potravinářský průmysl.

2. Výhoda 3 plastových palet běžců

· Kulatý rohový design, který zabraňuje nárazům;

· Zesílení palety zespodu;

· Protiskluzová konstrukce palety;

· Provedení duté sítě;

3. Funkce produktu :

Položka

3 běžná paleta

Velikost 1200 x 1 000 * 150 mm
Hmotnost
15 kg
Dynamické zatížení 1t
Statické zatížení 4t


Protiskluzové rohože

111


náklad

HTB1fQioeo3IL1JjSZFMq6yjrFXay

Ve srovnání s dřevěnými paletami, použité plastové palety vydrží déle a jsou ekologičtější. Protože plastové palety vydrží déle než dřevěné palety, vyžadují méně zdrojů. A protože jsou recyklovatelné, plastové palety výrazně snižují množství odpadu, který vaše společnost produkuje. Recyklovatelné plastové palety nekončí na skládkách a snižují náklady na likvidaci a skládkování.

ENLIGHTENING PALLET je zkušený dodavatel 3 palet běžců mezi těmi světově proslulými výrobci palet 3 běžců, kteří vám mohou nabídnout hotový prodej a levný velkoobchodní servis 3 palet běžců. Vítejte v našem závodě na objednání našich produktů za nízkou cenu.
Hot Tags: 3 běžci výrobci palet, továrna, velkoobchod, levný, cena, horký prodej
Dvojice:5 galonová plastová paleta Další:Euro plastová paleta

Dotaz

You Might Also Like