Plastová paleta pro farmaceutické účely

Plastová paleta pro farmaceutické účely

Podporujte koncept 3R Reduce, Reuse&Recycle.
Vhodné pro potravinářský&nápoj, farmaceutický, papírový&tisk.

Podrobnosti o produktu

Plastová paleta pro farmaceutické účely

Spolehlivé a nákladově efektivní plastové palety pro farmaceutický průmysl

Společnost Enlightening Plastic má více než 10 let zkušeností s nabídkou recyklovaných plastových palet, které jsou komerčně spolehlivé a šetrné k životnímu prostředí. Ať už jste v přepravě, skladování, jídle a nápojích, výrobě nebo výrobě, vašim zaměstnancům poskytne to nejlepší vybavení pro práci.

Velikost (mm)Materiáldynamické zatíženístatické zatíženíbarva

1200x1000x150

1200x800x150

1200x1200x160

hdpe1,5-2 tuny4-6 tunmodrá, zelená, červená, žlutá atd.

Recyklované výrobky pro zelenější budoucí plastové palety.

Firemní etika byla vždy srdcem našeho podnikání. V posledních desetiletích jsme podnikli kroky k zachování integrity naší společnosti a vždy nabízeli důvěryhodné produkty za nejvýhodnější cenu. Toto rozšiřujeme i na naše průmyslové kontejnery a boxy na měsíční koláče.

detail pics_

Existuje důvod, proč společnosti přecházejí ze dřevěných na plastové palety - a existuje důvod, proč je tolik maloobchodníků žádá o změnu. Plastové palety jsou dalším vývojem přepravních platforem na úrovni nákladu. Společnosti, které si jako primární přepravní platformu osvojily plastové palety, snížily své celkové náklady na podnikání (TCOB) a zvýšily udržitelnost svého dodavatelského řetězce díky mnoha kvantifikovatelným výhodám plastu.

Plastic Pallet for PharmaceuticalRacking Plastic Pallet for Food Industry

Racking Plastic Pallet for Food IndustryKaždý typ plastové palety má své vlastní silné stránky, které jsou přizpůsobeny odvětví, ve kterém má pracovat. Některé typy palet mají také specifické slabiny, díky nimž jsou nevhodné pro použití mimo odvětví nebo region, pro který byly navrženy. Výběr správné plastové palety pro vaše podnikání zvyšuje efektivitu dodavatelského řetězce, která může snížit vaše TCOB a učinit vaše podnikání šetrnějším k životnímu prostředí.


Typ plastu, z něhož je paleta vyrobena, má vliv na to, jak je používána, kolikrát může být znovu použita a zda může být ekonomicky recyklována. Než si vyberete plastové palety, které bude vaše společnost znovu a znovu používat, je důležité porozumět některým základním informacím o plastu.

Plast je ve skutečnosti syntetickým pojmem pro syntetický polymer, který je tvořen opakujícími se řetězci menších molekul - nazývaných monomery - spojených dohromady za vzniku dlouhých molekulárních řetězců.

ENLIGHTENING PALLET je zkušená plastová paleta pro farmaceutického dodavatele mezi světově proslulými plastovými paletami pro farmaceutické výrobce, kteří vám mohou nabídnout horký prodej a levné plastové palety pro farmaceutické velkoobchodní služby. Vítejte v naší továrně na objednávku našich produktů za nízkou cenu.
Hot Tags: plastová paleta pro výrobce léčiv, továrna, velkoobchod, levné, cena, horký prodej

Odeslat dotaz

Mohlo by se Vám také líbit