Velké plastové zásobníky

Velké plastové zásobníky

kontrola kvality panenský HDPE 100% materiál nejrychlejší dodací lhůta nákladově efektivní

Velké plastové zásobníky poskytují díky své dlouhé životnosti a opakovanému použití vysoké výhody a úsporu peněz. Na rozdíl od vlnitých nebo dřevěných kontejnerů, které mohou v průběhu času zahynout, poskytují skládací paletové kontejnery odolnější konstrukci, kterou lze v průběhu let znovu a znovu použít pro mnoho produktů.


1) Pro přepravu a skladování se používají velké plastové kontejnery.


2). Mají odolnost proti korozi, neabsorpční, proti molům a další vynikající vlastnosti, takže přiměřeně chrání náklad.

3). S nenahraditelnými výhodami dřevěných paletových krabic: odolnost proti vlhkosti, odolnost proti rázům, nehty, trny, škůdci, šupinatá, recyklovatelná, bezpečnost a ochrana zdraví atd.

4). 4 způsoby, použitelné pro transpozici vysokozdvižným vozíkem

5). Paletové boxy jsou vyrobeny z HDPE, jedy a neškodné

6). Skládací funkce šetří více místa v prázdné přepravě a skladování ve skladu.


styl velký plastový kontejner
vnější specifikace 1200 x 1 000 * 1 000 mm
vnitřní specifikace 1117 * 918 * 865 mm
skládací specifikace 1200 x 1 000 * 400 mm
dynamické zatížení
1 000 kg
statické zatížení 4000 kg
regálové zatížení 500 kg
materiál HDPE NEBO PP


Velký skládací skládací plastový panenský HDPE průmyslový kontejner na palety


Vzhledem k tomu, že velké plastové kontejnery jsou šířkou palety, umožňují snadnou přepravu a čisté balení v jakémkoli přepravním vozidle. Vysokozdvižné vozíky dokážou palety snadno uspořádat a zabalit rovnoměrně, připravené k přepravě a zefektivnit tak pracovní prostředí.

Ochrana životního prostředí: velký plastový velkoobjemový kontejner jsou výrobky šetrné k životnímu prostředí, protože je lze recyklovat a znovu použít, což výrazně snižuje náklady na odpad a likvidaci. Použití kontejneru může každý rok zabránit ztrátám tisíců lesů


Výrobky z plastu bez fumigace a bez kontroly mohou být exportovány přímo do Evropy, Ameriky a dalších zemí. S neustálým zlepšováním výrobních podmínek, skladovacích podmínek, řízení procesů a požadavků na řízení kvality se začaly objevovat plastové palety a brzy obsadily místo kvůli nepřekonatelným omezením dřevěných palet v hygienických podmínkách a standardizované výrobě. Všechna vyvážená jídla, nápoje a léčiva by měla být přepravována na velkých plastových nádobách

Ochrana životního prostředí a ochrana plastových palet: plastové palety nahrazují dřevo plasty, které lze recyklovat a použít k úspoře zdrojů a splnění požadavků národní ochrany životního prostředí. Nákladově efektivní palety jsou dlouhodobě vysoké a hospodárné.

velký plastový skládací paletový box paleta skládací sypký kontejner


Vyrobeno pomocí vysoce kvalitního procesu vstřikování plastů s potravinářským plastem

Zkosené větrání na základně a bočních panelech zajišťuje ochranu produktu a zajišťuje zvýšený průtok vzduchu

Rychlá a snadná montáž snižuje náklady na práci a manipulaci

Nízká hmotnost se skládacími stranami se sklopným poměrem 3 ku 1, což zvyšuje efektivitu transportního zatížení

 Existují jen některé z mnoha výhod používání plastových paletových krabic na rozdíl od tradičních dřevěných palet nebo lepenkových krabic:

• Lze je znovu použít, což je činí šetrnými k životnímu prostředí

• Jsou odolnější než lepenkové krabice

• Budou chránit vaše výrobky

• Mohou nést širokou škálu produktů

• Jsou plně odolné proti povětrnostním vlivům

• Mohou být stohovány, aby ušetřily úložný prostor ve skladech i v přepravních kontejnerech

• Mohou být použity v různých pohyblivých zařízeních (např. Vysokozdvižné vozíky)

• Skládací přepravky pro snadné použití

• Mohou ušetřit vaše obchodní peníze, protože jsou nákladově efektivní

• Skvělé odvodňovací a oběhové funkce pro přepravu potravin a léčiv

Vyráběná slova na nich nebo kolem nich byla na každém rohu ulice, byly to filmové hvězdy, ikony, plátno pro pouliční umělce. Mohou však obstát při zkouškách kyselin a zásad obsažených v potravinách? Stejně jako staré dobré vlnité, pozinkované plechovky z minulých let je čas, aby odešli do důchodu. Jsou hlučné, ošklivé a rezavé. Unikají, jejich dna spadnou, mají ostré rohy a nejhorší ze všeho, probudí vás na úsvitu.

V případě potravinového odpadu (organických látek) plastové nádoby opravdu září. Pamatujete si staré dobré časy sardinek z oceli? V antickém časopise najdete starou černobílou fotografii. I když se stále ještě používají některé ocelové plechovky, povlaky jsou velmi pokročilé, drahé a jemné. Pokud bychom měli analyzovat týdenní odpad z kuchyně, ať už z domova nebo z hotelu, najdete různé žíravé (na kovy) látky.


ENLIGHTENING PALLET je zkušený dodavatel velkých objemných plastových kontejnerů mezi těmi světoznámými výrobci velkých plastových kontejnerů, kteří vám mohou nabídnout prodej za horka a levné velkoobchodní služby velkých plastových kontejnerů. Vítejte v našem závodě na objednání našich produktů za nízkou cenu.
Hot Tags: velké plastové velkoobjemové kontejnery výrobce, továrna, velkoobchod, levný, cena, horký prodej