Plastová hygienická paleta

Plastová hygienická paleta

Plastová hygienická paleta usnadňuje přemisťování těžkých hromádek. Náklady s paletami pod nimi mohou být přepravovány vysokozdvižnými vozíky různých velikostí, pohyb je snadný na široké, silné, rovné podlaze, beton je vynikající.

Podrobnosti o produktu

Plastová hygienická paleta se snadno čistí a omyvatelné palety nedrží nebo nezachycují vodu pro rychlé sušení. Oboustranné plastové palety poskytují ekologickou alternativu k dřevěným paletám nebo lyžím. Jednodílný, vysokotlaký vstřikovaný polyethylenový plast s vysokou hustotou je ideální pro zpracování potravin, maso, drůbež a farmaceutické aplikace.


Výhoda plastové hygienické palety

1. Sanitární, termitové, krysy / hlodavce

2. Extra odolná zesílená konstrukce, která umožňuje statickou nosnost až 6000 lb

3. Čtyřcestný vstup pro paletové zvedáky, Forlift

4. Velikost přizpůsobená k maximalizaci využití prostoru v kontejneru


Celkově 16 ks protiskluzových rohoží na dvou vnitřních stranách pro vysokozdvižný vozík.

CX3RE`S0 [WOJ95U8AT7D6I1

Čtyřcestný vstup nabízí pohodlný vstup pro mechanické a hydraulické vysokozdvižné vozíky.

} OY ~) `9YTX2 %% [{670} 7 (~ 3

Plastová hygienická paleta je vynikajícím řešením pro těžká břemena. Díky své robustní konstrukci je paleta odolná proti nárazu a během přepravy je schopna nést zatížení až 2 000 kg a statické skladování až 6 000 kg. Tato vysoce výkonná paleta je také ideální pro přepravu, skladování a stohování velkých pytlů, jako je sůl, cukr, cement, pytle na mouku atd.Hot Tags: Výrobci plastových hygienických palet, továrna, velkoobchod, levný, cena, prodej za horka

Odeslat dotaz

Mohlo by se Vám také líbit