Heavy Duty oboustranný plastový paletový zásobník na tašky

Heavy Duty oboustranný plastový paletový zásobník na tašky

těžká dvoustranná plastová paleta pro tašky Dvoustranná paleta 1412SW-B byla navržena jako skutečná všestranná paleta, která nabízí vysoký výkon. Je všeobecně použitelný v uzavřených obvodech, výrobních závodech a distribuci zboží. Navíc, široce používá pro stohování, jako jsou tašky ...

Chat teď

Podrobnosti o produktu


těžká dvoustranná plastová paleta pro tašky


1210SW-B_01.jpg


Dvoustranná paleta 1412SW-B byla navržena jako skutečná všestranná paleta, která nabízí vysoký výkon. Je univerzálně použitelný v uzavřených obvodech, výrobních závodech a distribuci zboží. Navíc, široce používá pro stohování, jako jsou stohování pytlů, stohování boxů a tak dále. Vysoká rázová houževnatost této plastové palety významně snižuje riziko poškození s takovou nesprávnou manipulací a tím prodlužuje životnost. Po použití se snadno čistí a používá se hlavně pro skladování ve skladech s vysokým zatížením.


Typ:

Odvětrávaná paluba

Styl

Dvoustranné

Materiál:

PP

F orklift

4   Vyhledejte

H andlift

N / A

Rozměr (mm)

Kapacita zatížení (KGS)

POČET / Kontejner

L

W

H

hmotnost

Dynamický

Statické stavy d

20 'GP

40'GP

40'HQ

1400

1200

150

25kgs

2 T

6 T

115ks

/

272ks


oboustranná výhoda plastových palet


1210SW-B_03.jpg


oboustranná plastová paleta:


Dvoustranná paleta je vynikajícím řešením pro těžké náklady. Díky robustní konstrukci je paleta odolná proti nárazu a je schopna přepravovat až 2000 kg při přepravě, stejně jako statické skladování až do 6000 kg. Tato vysoce výkonná paleta je také ideální pro přepravu, skladování a stohování velkých pytlů, jako je sůl, cukr, cement, pytle na moučky atd.

1210SW-B_14.jpg

ENLIGHTENING PALLET je zkušený těžko nákladný dvojitý plastový paletový zásobník pro tašky dodavatele mezi světově proslulou těžkou dvojstrannou plastovou paletovou paletou pro výrobce tašek, kteří Vám mohou nabídnout horký prodej a levný těžký dvoustranný plastový paletový zásobník pro velkoobchodní balení pytlů. Vítejte na objednávku našich výrobků za nízkou cenu s naší továrnou.
Dvojice:Plastová paleta s dvojitou plošinou 1400 * 1200 Další:Stohovací tašky plastové palety

Dotaz