Skládací plastová paletová krabička pro vysoké zatížení

Typ: skládací plastová paletová krabička Měřítko: těžká kapacita: 800L Velikost: 1200 * 1000 * 975mm Materiál: plast, HDPE, PP Hmotnost: 66kg Dynamické zatížení: 1t Statické zatížení: 4t Použití: Práškové zboží, Zemědělská produkce Typ vstupu: 4- way door: Half Drop Front & Sides Style: skládací plastová paletová krabice Product ...

Typ: skládací plastová paletová krabice

Měřítko: Heavy Duty

Kapacita: 800 l

Velikost: 1200 x 1 000 * 975 mm

Materiál: plast, HDPE, PP

Hmotnost: 66 kg

Dynamické zatížení: 1t

Statické zatížení: 4t

Použití: Práškové zboží, zemědělské produkty

Typ vstupu: čtyřcestný

Dveře: Polovina padacího vpředu a strany

Styl: skládací plastová paleta

Název produktu: Stohovatelná plastová paletová bedna pro těžký provoz

photobank (3)_副本

-Materiál: HDPE


-Dynamické zatížení 1 000 kg, statické zatížení 4 000 kg při jednorázovém použití


Zatížení -500 kg v stohování, 4 v 1 ve statickém a 1 v 1 v dynamickém stavu


-Vechod z cesty


-Drop dveře jsou k dispozici na obou stranách


detail pics

Dlouhá životnost a vysoká kvalita

Plastové palety zapůsobí svou tvarovou stabilitou a dlouhou životností. Plýtvání a rozbití, které jsou každodenními událostmi s dřevěnými paletami, nejsou problémem s plasty. Přesná měření a konstrukce vytvářejí vysoký stupeň stability v procesu. Navíc je lze přizpůsobit pro systémy automatizovaného skladování a vychystávání.


Ekonomická účinnost

Jednorázové pořizovací náklady na plastové palety jsou ve srovnání s dřevěnými paletami vysoké. Následné náklady, které vznikají v logistickém dodavatelském řetězci, jsou však výrazně nižší. Nestabilita, snížení nákladů na čištění, snížení poškození produktu v důsledku poškození palety, snížení nákladů na přebalení nebo zbytečné mechanické prostoje a bezproblémová likvidace - to vše přispívá k obrovské nákladové výhodě plastů v moderní logistice. Plastové palety si navíc zachovávají svoji materiálovou hodnotu na konci své provozní životnosti: Jsou 100% recyklovatelné a lze je vrátit zpět na nové palety.

289EE4FB2F77196A04E3E397F6B9A60B_500_0_max_jpg_副本


ENLIGHTENING PALLET je zkušený dodavatel skládacích plastových paletových krabic z těžkých podmínek mezi těmi světoznámými výrobci skládacích plastových paletových krabic, kteří vám mohou nabídnout horký prodej a levné velkoobchodní služby skládacích plastových paletových krabic. Vítejte v našem závodě na objednání našich produktů za nízkou cenu.
Hot Tags: výrobci těžkých plastových paletových krabic, továrna, velkoobchod, levný, cena, horký prodej