Full Perimeter Racking Použijte plastovou paletu

Full Perimeter Racking Použijte plastovou paletu

1. velikost 1200x1000x150mm
2. hmotnost 18,5 kg
3. statické zatížení 6t, dynamické zatížení 1,5t, zatížení regálu 1t
4. zatížení qty: 150 ks / 20GP, 367 ks / 40HQ

Podrobnosti o produktu

Plné obvodové stohování pomocí plastové palety


full perimeter plastic pallet

Full Perimeter Racking Použijte plastovou paletu

6 runners heavy duty pallet

Full Perimeter Racking Použití plastová paleta je populární typ plastové palety, díky speciálnímu designu, takže 4 způsob vstupu, může se přesouvat vysokozdvižný vozík, ruční zvedák a zakladač, může používat podlahy, použití regálů a stohování, takže funguje dobře pro rýži, továrnu na mouku a studenou místnost z mořských plodů atd.


Celo obvodové plastové palety jsou často vyrobeny z nového HDPE. Obvykle jsou extrémně odolné, vydrží sto nebo více výletů a odolávají povětrnostním vlivům, hnilobě, chemikáliím a korozi. Mezi výhody 6 běžců, kteří trvanlivě používají plastové palety nad dřevěnými paletami, patří schopnost snadné dezinfekce, odolnost proti zápachu, zpomalovač hoření, delší životnost, trvanlivost a lepší ochrana výrobků, neštípání a nižší hmotnost, čímž se šetří náklady na dopravu a práci a činí je bezpečnějšími a šetrnějšími k životnímu prostředí. Často se hromadí. Plastové palety jsou osvobozeny od daně kontrolou z obavy o biologickou bezpečnost a snadno dezinfikovány pro mezinárodní lodní dopravu. HDPE je neproniknutelné vůči většině kyselin a toxických chemikálií, které se od nich snadněji čistí.


Použití palet pro 6 běžců

hdpe racking 6 runners pallet

Plné obvodové regály využívají plastové paletové zatížení

1200x1000 racking use plastic pallet

Naše plastové smyky jsou k dispozici v různých tvarech a velikostech a existuje mnoho typů materiálů a procesů, které ovlivňují jejich náklady, výkon a integritu. Poučná paleta nese levné konstrukce vyrobené z recyklovaných materiálů i výjimečně zkonstruované konstrukce z panenských materiálů.

Ať už přepravujete palety pryč (Export a Doprava), nebo je udržujete doma jako investici (Sklad a opětovné použití), Enlightening vám poskytuje vynikající produkty a ceny za nejlepší cenu.

Hot Tags: plné obvodové regály používají výrobce plastových palet, továrna, velkoobchod, levné, cena, horký prodej

Odeslat dotaz

Mohlo by se Vám také líbit