Plastová paleta na ovoce

Plastová paleta na ovoce

Plastová paleta z ovoce je vyrobena z plastu a poskytuje vynikající hygienické vlastnosti. Je vhodný pro potravinářský, ovocný a zeleninový průmysl. Plast nezhoršuje, nezachovává kapaliny ani zápach a nepřenáší je do potravin.

Ovocné plastové paletové krabice jsou postaveny tak, aby zabránily tvorbě plísní, které by poškodily jakýkoli druh produktu. Plné i prázdné, lze skládat a paletovat, aby se usnadnilo vyděšení a skladování. Přepravky mohou být naskládány jeden na druhého s maximální bezpečností a stabilitou.


Výhodou plastové palety z ovoce

1. Polyethylenový materiál (PE) o silné zdi odolává vodě, olejům, kyselinám a extrémním teplotám a snadno se čistí

2. Svislá žebra se vezmou, aby vytvořily kompaktní a stabilní zatížení

3. Vyztužené rohy a boky poskytují maximální ochranu v těch nejdrsnějších prostředích

4. Umožňuje čtyřcestné zvedání vysokozdvižnými vozíky

5. K dispozici jsou větrané modely, které nabízejí velký průtok vzduchu pro obsah.


Lze sklopit, aby se ušetřil přepravní prostor a náklady.

MC~[TX(1@6%}D$@@YZQ9_(6

Použitelné v odvětví ovoce a zeleniny

05@EX0)F_XSU6084)ZC038W


Zemědělství a zejména pěstování a zpracování ovoce a zeleniny je velmi náročný podnik. Vyžaduje balení s vysokou účinností, pevností a odolností vůči drsnému prostředí. Balení musí také zachovat čerstvost a kvalitu produktů z polních do supermarketových regálů. Pro tyto aplikace a pro zahradnictví zpracovaná zelenina, listové saláty a pěstování vína. Ovocné plastové paletové krabice dokonale splňují tyto specifické potřeby konečného použití.


ENLIGHTENING PALLET je zkušený dodavatel ovocných plastových paletových krabic mezi světově proslulými výrobci plastových palet z ovocných plastů, kteří vám mohou nabídnout horký prodej a levný velkoobchodní prodej ovocných plastových paletových krabic. Vítejte v našem závodě na objednání našich produktů za nízkou cenu.
Hot Tags: výrobci plastových palet na ovoce, továrna, velkoobchod, levný, cena, horký prodej