3 běžci montovatelné do rozvaděče plastové palety

3 běžci montovatelné do rozvaděče plastové palety

Nestable palet, stohovatelné palety, vestavěné palety výrobce / dodavatel v Číně, nabízející plastové palety - 3, Wheelie přihrádka (RXL - 50LB), plastové palety a tak dále.

Podrobnosti o produktu

3 běžci montovatelné do rozvaděče plastové palety

Vlastnosti produktu

Vyrobeno z HDPE panna pro dlouhý život

Čtyři way nabízí pohodlné vše postranním vchodem, 2-way o paletový vozík a 4-way pomocí vysokozdvižného vozíku

Neklouzavý průchodky nesklouzlo palety z vidlice

Inovativní design nabízí funkce základních produktů kapacity a všestrannost

Popis výrobku

3 profil plastových palet a skluzové zkombinovala návrhové prvky palety a smyk, poskytující 4-way vstup pro vysokozdvižné vozíky (nebo vysokozdvižné vozíky) a 2-way vstup pro paletové vozíky (nebo Paletizační vysokozdvižné vozíky), a je vyroben z polyethylenu pro delší život než většina paletové dřevo , a má uniformu podporovaná kapacita 6 000 kg. Zahrnuje neklouzavý průchodky pomoci zabránit sklouznutím vidličky a navzájem během přepravy palet a je stohovatelný pro efektivní uložení.


Specifikace

Model č.CS 1210CWD 3 Runner plastová paleta
Rozměr1200 x 1000 x 150 mm
Hmotnost14,5 KG
Statické zatížení4000KG
Dynamické zatížení1000KG
Rackign zatížení500KG
BarvaStandardní modré lze přizpůsobit
CertifikátISO/SGS/FDA

Palety se používají především pro distribuci a skladování jednotlivých položek (které mohou být různých velikostí) sloučeny do jednotné velikosti jednotky zatížení pro účinnost. Plastové palety obvykle váží méně než dřevěné palety, které mohou pomoci ušetřit, dopravu a práce při použití hromadně. Plastové palety jsou často používány pro export, protože jsou osvobozeny od mezinárodními standardy pro fytosanitární opatření č. 15 (ISPM 15) testování, který je určen k omezení týkající se dopravy šíření nemocí a hmyzu, které by mohly negativně ovlivnit rostliny a ekosystémy.

Společnosti informace


Enlightening palet Industry Co., Ltd je komplexní velkých plastových výrobků Výroba a provoz podniků. Především zabývá plast skládací box\binscarte\turnover box\basket\pallet dodávek a výroby jako jeden z high-tech podnik a zřízení kanceláří v Hong Kongu a vnitrozemí. V současné době společnosti marketingové pokrytí sítě doma i v zahraničí, například Austrálie, Indie, Malajsie, Afrika a Evropa a Spojené státy. vynikající a efektivní služby vyhrát většinu zákazníků podporu a důvěru. Naší filozofií je: ke kvalitě usiluje o přežití, pověst a značka. Naše produkty jsou široce používány v petrochemickém, chemické, pivo, nápoje, potraviny, medicíny, tabák, dráty a kabel a mnoha dalších průmyslových odvětvích. Kdykoli, jsme ochotni spolupracovat s vámi upřímně a společně vytvořit lepší budoucnost pro rozvoj průmyslu, logistiky Číny poskytovat lepší služby

Hot Tags: 3 běžci montovatelné do rozvaděče plastové palety výrobců, továrna, velkoobchod, levné, Cena, horké prodej

Odeslat dotaz

You Might Also Like