Oboustranná plastová paleta

Oboustranná plastová paleta

oboustranná plastová paleta: Jedná se o širokou kategorii palet, které mají horní i dolní paluby. Spodní paluba reverzibilní palety může být plná paluba, která je identická s horní částí palety, nebo může mít pouze dostatek povrchu pro spojení životně důležitých podpůrných bodů palety. Palety se šesti a více rámy a rámy na obrazy jsou typy oboustranných palet, ale nejsou to jediné typy.

oboustranná plastová paleta


100% Virgin HDPE paleta

-Zpáteční cesta

- Protiskluzový design

- Vlastní velikost a design a barva k dispozici


Materiál HDPE

Dynamické zatížení 1-2T

Statické zatížení 4-6T

Barva Modrý

Velikost 1300 * 1100 * 150 mm

Dynamická Dobrá únosnost, velký povrch namáhání, větší rozklad plochy nákladu, čistý a slušný vzhled.


double faced pallets

double solid deck pallet


Oboustranné palety jsou opakovaně použitelné a maximalizují počet otočení a návratnost investic, které získáte za svůj nákup. Plastové palety Vytvoření oboustranných palet Palety se liší velikostí a kapacitou. Plastové palety se snadno používají, usnadňují delší dobu používání a chrání náklad před poškozením, ke kterému obvykle dochází v důsledku používání dřevěných palet. Palety z plastových palet jsou 100% recyklovatelné a nabízejí ekonomickou alternativu k dřevěným paletám s udržitelným přínosem pro životní prostředí. Palety z plastových palet Creation mají pevný balíček, který se snadno čistí a lépe chrání náklad.


Reversible pallets stacking pallets


Palety Solid Double-Sides mají na obou stranách stejný pevný povrch. To je nejvhodnější při převrácení palet, protože jsou vždy „lícem nahoru“. Palety z plastových palet mohou být dodávány v různých barvách a materiálech včetně panenských a protipožárních materiálů. Palety z plastových palet fungují skvěle s automatizovaným zařízením, jako jsou paletizátory, depaletizace a páskovací zařízení. Všechny palety z plastových palet mohou být na konci své životnosti vráceny k recyklaci.

ENLIGHTENING PALLET je zkušený dodavatel oboustranných plastových palet mezi těmi světoznámými výrobci oboustranných plastových palet, kteří vám mohou nabídnout prodej za horka a levné velkoobchodní služby oboustranných plastových palet. Vítejte v našem závodě na objednání našich produktů za nízkou cenu.
Hot Tags: oboustranně výrobci plastových palet, továrna, velkoobchod, levný, cena, horký prodej