Dvojitá paleta z plastu

Dvojitá paleta z plastu

Paleta se šesti kolejnicemi: Palety s šestiúhelníkovými paletami, nazývané také palety s kruhovými formami nebo rámy obrázků, lze považovat za palety se dvěma sadami tří kolejnic pod palubou, které probíhají kolmo na sebe. To posiluje paletu, vytváří částečnou spodní podlahu a umožňuje, aby tyto plastové palety byly naskládány a naskládány na sebe, když jsou prázdné nebo když náklad pod ní může nést hmotnost plně naložené palety.

dvoupodlažní plastová paleta


V průmyslových odvětvích je paleta pro každý účel. Ve skutečnosti je jich tolik, že vyčerpávající seznam není možný. Typy plastových palet pro konkrétní odvětví, které jsou běžné a často se používají ve více průmyslových odvětvích, však nezmínily


Forma palety dává určité vlastnosti. Když je třeba přepravovat prázdné a plné palety na stejném nákladním vozidle současně, je velká výhoda nestabilní paleta, jako je paleta s devíti rameny, protože prázdné palety se mohou navzájem vnořit, aby zabraly co nejméně místa. Vzhledem k tomu, že přepravní nohy z místních plnicích závodů do místních obchodů a zpět často přepravují prázdné i plné palety, v nápojovém průmyslu se často používají palety s devíti nohami. Funkce jako tyto mohou chránit ziskové marže odstraněním mrtvých nohou.


six runners

six runner pallets

Prvky palet přímo souvisí s jejich tvarem. Palety, které lze naskládat, stohovat a stohovat, mají tyto vlastnosti díky svému tvaru a provedení. Stohovatelné plastové palety lze stohovat, protože jsou oboustranné a výsledkem jsou obvykle - ale ne vždy - regály s okraji. Nestabilní plastové palety nelze vzhledem ke svému tvaru naskládat ani naskládat. Palety se třemi běžci jsou levné a trvanlivé, ale díky jejich obousměrnému vstupu mohou vytvářet nepříjemné situace, kdy nelze paletu načíst. Šestidílné palety mají větší flexibilitu, ale také složitější formu a vyšší cenu.


strong pallet

flooring pallet

Těžké zboží, jako jsou automobilové motory, hnací ústrojí a dokonce i celé motocykly, se nehodí na palety obvyklé velikosti a rozměrů. Řešením je mít vlastní paletu postavenou tak, aby správně podporovala neobvyklý tvar produktu. Tradičně byly tyto zakázkové platformy vyrobeny ze dřeva, ale plast se stále častěji používá ve formě PVC prken, které jsou řezány a spojovány dohromady. ABS se příležitostně vstřikuje do vlastní paletové formy, i když to omezuje užitečnost a recyklovatelnost.

ENLIGHTENING PALLET je zkušený dodavatel dvoupodlažních plastových palet mezi těmi světoznámými výrobci plastových palet s dvoupodlažními paletami, kteří vám mohou nabídnout prodej za horka a levné velkoobchodní služby s dvoupodlažními plastovými paletami. Vítejte v našem závodě na objednání našich produktů za nízkou cenu.
Hot Tags: výrobci dvojitých plastových palet, továrna, velkoobchod, levný, cena, prodej za horka