Austrálie standardní velikost skládací velký kontejner

Austrálie standardní velikost skládací velký kontejner

Velkoobjemový skládací velkoplošný kontejner v Austrálii Skládací velké kontejnery (kontejnery), které splňují australský standard (1162mmx1162mm) s předními a zadními spouštěcími vratami, pohodlnými rukojetí a bezpečnostními doplňky, které z nich činí výjimečnou volbu pro skladování, transport a ...

Podrobnosti o produktu

Austrálie standardní velikost skládací velký kontejner


Skládací velké kontejnery (kontejnery), které splňují australský standard (1162 mmx1162 mm) s předními a zadními spouštěcími vratami, pohodlnými rukojetími a bezpečnostními prvky pro manipulaci s nimi, které z nich činí výjimečnou volbu pro skladování, dopravu a distribuci jakéhokoli zboží, zejména ovoce, maso, v Austrálii.


$ C @ A} DP}} M6QA)% 8QS1BVYS.png

Materiál: 100% HDPE
Hmotnost: 49kg
Dyanmická zátěž 1000kg, statická zátěž 4000kg při jednom použití
Stackalbe v teplotních teplotách od -40 ° C do + 70 ° C
4-cestný vjezd pro vysokozdvižné vozíky vhodný pro mechanický vysokozdvižný vozík a ruční hydraulické vozidlo
Široce používaný pro ovoce, zeleninu a jiné zemědělské produkty

1.Materiál

Pevná plastová paletová skříňka je vyrobena z HDPE a materiál HDPE má dobrou tepelnou odolnost a odolnost proti chladu, dobrou chemickou stabilitu, vysokou tuhost a houževnatost. Jedná se o jeden z nejlepších materiálů pro výrobu plastové krabice.

1.png


2.RYCHOVÝ BOČNÍ PLECH

Australská standardní paletová krabice byla navržena pro sběr, ošetření, zpracování a skladování čerstvých rostlin. Velký objem, hygienická kvalita, snadné vyjímání z boků jako odnímatelná boční deska, činí kontejnery tou nejlepší volbou pro toto odvětví.


2.png


3. PŘIZPŮSOBENÁ LID

Poznámka: K dispozici ve standardních velikostech a přizpůsobených tak, aby vyhovovaly vašim přesným požadavkům.


3.png


4. PŘIJETÍ VSTUPŮ

Čtyři způsoby vstupu a vhodné pro mechanický vysokozdvižný vozík a ruční hydraulické vozidlo a nabízí vynikající mechanický výkon: Dynamické zatížení 1000 kg, statické zatížení 4000 kg jednopalcová krabice.


4.png


5.STAKTIVNÍ

Základové výztužné žebra a postranní stěny spojené s sloupovými rohovými sloupky. Umožňují bezpečnou stohování až šesti vysokých vozidel s celkovou hmotností 4 tuny. A jsou stohovatelné a skládací, což je snadné pro návrat.


5.png


APLIKACE PRODUKTU

Zemědělství a zejména ovoce a zelenina, pěstování a zpracování je velmi náročné podnikání. Vyžaduje obaly s vysokou účinností, pevností a odolností vůči drsnému prostředí. Balení také musí zachovat čerstvost a kvalitu produktů z pole do supermarketu. Naše standardní paletová krabice v Austrálii, která dokonale splňuje tento cíl, používá specifické potřeby.


use.png

ENLIGHTENING PALLET je zkušený australský standardní rozložitelný velkokapacitní dodavatel kontejnerů mezi světově proslulými australskými standardními velkoobjemovými velkoobjemovými kontejnerovými výrobci, kteří Vám mohou nabídnout horký prodej a levné australské standardní velikosti skládací velké kontejnerové velkoobchodní služby. Vítejte na objednávku našich výrobků za nízkou cenu s naší továrnou.
Hot Tags: austrálie standardní velikost skládací velké kontejnery výrobců, továrna, velkoobchod, levné, cena, horké prodej

Odeslat dotaz

Mohlo by se Vám také líbit