Almacenamiento De La Harina Utilice Jedna Plataforma De Plástico De Dos Pisos

Almacenamiento De La Harina Utilice Jedna Plataforma De Plástico De Dos Pisos

La paleta de doble lado ha sido disetada como un verdadero todo terreno que ofrece un alto rendimiento. Es de aplicación universale en circuitos cerrados, produkce a distribución bienes. Además se používá jako zvětšovací prvek, podobně jako u kůží, apilar cajas apod. Na jinou odolnost proti vlivu paletového plátna se významně snižuje riziko, že dochází k neoprávněnému manipulaci s invazivním účinkem, což je prolongo la vida útil. Es fácil de limpiar después de usu y se pouzivat hlavne v para apilar almacenes con alta carga.

Almacenamiento de la harina Utilé una plaformforma de plástico de dos pisos

015

velikost
1400x1200x150mm hmotnost 27,5kg
materiál HDPE / PP nosnost

statická zátěž 6t,
dynamické zatížení 2t

počet zatížení

105ks / 20GP
272ks / 40HQ

Vstup 4-cestný vstup pro vysokozdvižný vozík


El paleta de déla cara ha sido je nepríjemná, neboť se jedná o verdadero todo terreno. Es de aplicación universale en circuitos cerrados, produkce a distribución bienes. Además se používá jako zvětšovací prvek, podobně jako u kůží, apilar cajas apod. Na jinou odolnost proti vlivu paletového plátna se významně snižuje riziko, že dochází k neoprávněnému manipulaci s invazivním účinkem, což je prolongo la vida útil. Es fácil de limpiar después de usu y se pouzivat hlavne v para apilar almacenes con alta carga.

1. Fyzikální odolnost proti působení silikonu, zesílená teplotní aplikace.

2. Aspecto higiénico y bueno; Fácil de limpiar, desinfectar o sekar; amigable con medio ambiente.

3. Sin clavos ni espinas, sin da? Os a las mercancías durante el paquete.


156

La paleta de doble cara es excelentní řešení pro cargas pesadas. Důsledkem toho je, že odolnost vůči nárazu při jízdě na palubě se zvýšila o 2000 kg, což bylo o 6000 kg. Esta Paleta de alto rendimiento también es ideal para transportar, almacenar y apilar bolsas grandes, como sal, azúcar, cemento, bolsas de harina atd.

023

ENLIGHTENING PALLET je zkušený dodavatel a dodavatel softwaru pro výrobu plastů, který je dodavatelem mezi světově proslulými výrobci a dodavateli, kteří Vám mohou nabídnout prodej hotových výrobků a levného almacenamiento de la harina utilice una platforma de plástico de dos pisos velkoobchodní služby. Vítejte na objednávku našich výrobků za nízkou cenu s naší továrnou.
Hot Tags: almacenamiento de la harina utilice jedna platforma plástico de dos pisos výrobce, továrna, velkoobchod, levné, cena, horký prodej