Paleta rozlití 2 bicí

velikost 1320 * 680 * 300 mm, hmotnost 22 kg, objem 120 litrů, statické zatížení 1,5 t, dynamické zatížení 0,6 t

2 palety rozlité palety používané pro skladování zásobníků oleje

image

Popis

Položka: 2 palety rozlité palety používané pro skladování zásobníků oleje
Barva: Žlutá paleta / černé rošty
Materiál: PP
Rozměry L * W * H (mm): 1320 x 680 x 300 mm
Váha (kg): 22 kg / ks
Kapacita jímky: 120 litrů
Použít strukturu: 2 způsoby vstupu pro vysokozdvižný vozík a ruční zvedák
Logo: Zdarma tisk loga sítotiskem, také přijímejte reliéfní logo

Poskytujeme řadu odkapávacích misek pro použití s ​​bubny o objemu 25 litrů a jiné velikosti. Ty poskytují bezpečné zabalené prostředí pro vaše olejové, chemické a jiné tekuté bubny.


Odkapávací misky lze také umístit pod strojní zařízení; včetně generátorů a výrobních zařízení, které shromažďují odkapávací kapky a zabraňují jejich šíření po podlaze.


Použití odkapávacích misek pomáhá udržovat bezpečné pracovní prostředí, zabraňuje šíření rozlitých látek a možnému poškození podlahy. Obsahem tekutin v odkapávací misce se výrazně zkrátí doba čištění.


Společnost Enlightening se vyvinula v součinnosti s požadavky trhu na plastové palety a plastové přepravky pro všechny druhy skladovacích aplikací po celém světě a v současné době dodává výrobky do celé řady průmyslových odvětví, včetně, ale nejen, mlýnů, farmaceutických společností a mléčných farem.

Používání

23

Pokud se vám líbí naše 2 bubny rozlité palety pro skladování zásobníků oleje, pls kontaktujte nás. Máme zásoby a podporu rychlé dodávky.

ENLIGHTENING PALLET je zkušený dodavatel palet s rozlitím 2 bicích mezi světově proslulými výrobci palet s rozlitím 2 bubny, kteří vám mohou nabídnout prodej za horka a levný velkoobchodní servis s rozlitím 2 bubny. Vítejte v našem závodě na objednání našich produktů za nízkou cenu.
Hot Tags: 2 bubny rozlité palety výrobci, továrna, velkoobchod, levný, cena, horký prodej

Dvojice: Ne

Další: Paleta pro velké zatížení