1100x1100 mm Pevná podlaha Použití plastových palet

1.size: 1100x1100x145mm2.weight: 13kg3.1x20gp: 244ks, 1x40hq: 580ks

1.size: 1100x1100x145mm

2. hmotnost: 13 kg

3.1x20gp: 244ks, 1x40hq: 580ks


ENLIGHTENING PALLET je zkušený dodavatel palet 1111 s pevnou zemnící hmotou mezi těmi světově proslulými 1111 výrobci pevných zemních palet, kteří Vám mohou nabídnout horký prodej a levné 1111 masivní pozemní paletové velkoobchodní služby. Vítejte na objednávku našich výrobků za nízkou cenu s naší továrnou.


Základní informace

Model č .: ENL-1111CP

Materiál: HDPE

Kapacita zatížení: 4t statické zatížení / 1t dynamické zatížení

Styl: Jeden obličej 3 skluzavky na potraviny Plastové palety

Původ: Čína

Typ: Větrací palety

Velikost: 1100 * 1100 * 140

Typ vstupu: čtyřcestný

Izolace: Anti-statická

Specifikace: SGS a ISO

Kód HS: 3923900000

Specifikace L1100 * W1100 * H140mm
Materiály Nový HDPE plast
Kapacita 1t ~ 4t
Čistá hmotnost 13 kg
Ocelová trubka Ne
Barva K dispozici jsou různé barvy
Osvědčení ISO9001: 14001 a SGS
MOQ 10 kusů
Nakládací přístav Shanghai, Qingdao, Ningbo
Přeprava výběr různých způsobů odkazuje na množství nebo názory obchodní společnosti
dodávka do 15 dnů poté, co dostaneme zálohu, hodně závisí na množství vaší objednávky.
Slibujeme dodávku včas
Balení Balení podle vašich požadavků
Vzorky Poskytneme bezplatné vzorky, stačí platit náklad
Poznámka Pokud objednáváte, prosím, poskytněte nám tyto podrobnosti
1) podrobné údaje o velikosti L * W * H;
2) Kolik kusů chcete;
3) Kreslení (pokud je k dispozici). & OEM design jsou vítány

popis produktu

Plastové palety pro trvanlivost a podporu

  9 Plastová paleta je široce používána pro stohování podlah. Mohou být snadno nalezeny v celých skladech a v doručovacích centrech v této zemi. Problémem je, že i když jsou všestranné, dřevěné odrůdy mají tendenci hnilobit se nebo se zhoršovat v průběhu času. Plastová paleta je alternativou, kterou jsme obzvlášť nadšeni. Věříme, že vaše firma bude milovat sílu a podpořit nabídku těchto palet. Plastová paleta může být neuvěřitelně odolná, s hmotností tisíců kilogramů s našimi podpůrnými a distribučními modely. Máme standardní modely plastových palet, které budou pracovat s libovolným vozíkem na vysokozdvižné vozíky, regály nebo paletem. Materiál je vysoce odolný vůči jakémukoli druhu koroze nebo rozpadu. Může být použita pro jakýkoli typ zboží od potravinářského druhu až po lékařský až po nešikovné nebo mastné. Po použití je snadné jej čistit a nedovolí, aby se na něj znehodnotil žádný materiál a neškrtil jej. Plastové palety jsou také odolné proti ohni, aby byl sklad bezpečný. Pevnost a trvanlivost se při výměně dřevěných nebo plastových palet nezmění. Protože tyto plastové palety mohou jednoduše pracovat s jakýmkoliv typem paletového systému, mohou se snadno integrovat se stroji, které máte nyní. Už nemusíte neustále vyměňovat dřevěné palety, které se poškozují nebo opotřebovávají. Plastové palety jsou stejně schopné provádět stejné úkoly bez jakýchkoliv špatných účinků na materiál. Nebude mít na tyto palety vliv spalování, pálení nebo zápach. Vyhledejte možnosti a varianty, které nabízíme, a najděte ten správný nástroj pro vaši firmu. Je důležité znát typ materiálů, které uložíte, a váhy, které potřebujete k tomu, abyste si vybrali správný typ. Máte-li jakékoli dotazy nebo obavy, zkušený personál zde může odpovědět na jakoukoli otázku, kterou máte.

Informace o společnosti

Povýšená paleta Industry Co, Ltd je komplexní velké plastové výrobky výroby a provozu podniků. Hlavně zabývající se plastovou skládací krabicí \ binscarte \ obal box \ košík \ paleta dodávek a výroby jako jeden z high-tech podnikání, a zřídil kanceláře v Hongkongu a ve vnitrozemí.

V současné době společnost pokrývá marketingovou síť doma iv zahraničí, jako je Austrálie, Indie, Malajsie, Afrika a Evropa a Spojené státy. vynikající a efektivní služby pro získání podpory většiny zákazníků a důvěry.

Naší filozofií je: kvalita se snaží o přežití, pověst a značku. Naše výrobky jsou široce používány v petrochemickém, chemickém, pivním, nápojovém, potravinářském, lékařství, tabáku, drátu a kabelu a mnoha dalších průmyslových odvětvích.

Kdykoliv jsme rádi, abychom s vámi upřímně spolupracovali a společně vytvořili lepší budoucnost pro rozvoj čínského logistického průmyslu, který bude poskytovat lepší služby.


Pokud máte nějaké dotazy, neváhejte nás kontaktovat


Hot Tags: 1100x1100mm Solid Deck Ground Použití plastových palet výrobce, továrna, velkoobchod, levné, cena, horký prodej