Plastová hromadná přihrádka

Plastová hromadná přihrádka

S průmyslovými výrobky za manipulujte s lehkostí. Odolné velkoobchody chrání váš produkt během každého kroku manipulace ve vašem skladu: vyskladnění, montáž, zpracování, skladování, distribuce a expedice. Funkce, jako jsou odnímatelné stěny, navíc umožňují přístup dovnitř pro zvýšení produktivity

Podrobnosti o produktu


Plastový hromadný koš K dispozici v různých materiálech, aby splňoval vaše specifické požadavky v oboru. Požadavky na kapacitu lze snadno splnit výběrem lehkých, středně těžkých a těžkých konstrukcí. Chcete ušetřit místo? Vyzkoušejte vnořené styly nebo skládací hromadné kontejnery.

bulk bin details


Od automobilových dílů až po sladké brambory přepravují velkoobjekce váš výrobek bezpečně a bezpečně. Vyberte si z robustního designu pevných stěn a otevřených odvětrácích stěn pro vynikající větrání. Otevřená horní hromadná pole poskytují plnou viditelnost pro snadnou kontrolu zásob. Volitelná víka velkooběmových kontejnerů mohou přidat stabilitu.

Výběr nejlepší plastové hromadné přihrádky začíná odborným poradenstvím. Naši profesionálové v kontejnerech vám mohou pomoci vybrat si z rozsáhlého výběru standardních velikostí, materiálů a barev pro spolehlivé řešení, které lze znovu a znovu používat i v těch nejvážnějších manipulačních prostředích.


Plastové hromadné přihrádky pro jakoukoli aplikaci

Osvícení poskytuje kompletní řadu skládacích přihrádek, plastových paletových přihrádek a plastových mega přihrádek.

Naše přihrádky jsou vynikajícími nástroji pro inventáři nedokončené vody, dlouhodobé úložné systémy, uzavřené smyčky

aplikací a obecné hromadné dopravy. Často přinášejí překvapivé výsledky pro projekty návratnosti investic a snižování nákladů.

bulk bin usage

bulk container usage


Faktory, které je třeba vzít v úvahu

Při výběru správné plastové nádoby je třeba vzít v úvahu mnoho faktorů, které je třeba vzít v úvahu a být si jich vědomi. Všechny kóty jsou externí, což znamená, že vnitřní rozměry přihrádek jsou o několik palců menší. Vzhledem k tomu, že se výrobek balí, je při porovnávání správné přihrádky důležitá také cena za krychlový metr a snadná manipulace.

plastic bulk bin shipping

Můžeme vám pomoci při rozhodování přizpůsobením analýzy produktů, abychom zjistili, zda lze návratnost investic realizovat ve finanční struktuře vaší společnosti. Zavolejte nám nebo pošlete e-mail a nechte enlightening, aby vám pomohl najít správné hromadné kontejnery.

Hot Tags: výrobci plastových sypkých košů, továrna, velkoobchod, levné, cena, horký prodej

Odeslat dotaz

Mohlo by se Vám také líbit