Plastový hromadný koš

Plastový hromadný koš

S průmyslovými výrobky manipulujte snadno. Odolné kontejnery na volně ložený materiál chrání váš produkt během všech manipulačních kroků ve skladu: sběru, montáže, zpracování, skladování, distribuce a přepravy. Navíc funkce jako odnímatelné stěny umožňují přístup ke vstupu a zvyšují tak produktivitu

Chat teď

Podrobnosti o produktu


Plastový hromadný koš K dispozici v různých materiálech, které splňují vaše specifické průmyslové požadavky. Požadavky na kapacitu lze snadno splnit výběrem lehkých, středně těžkých a těžkých konstrukcí. Hledáte úsporu místa? Vyzkoušejte nestabilní styly nebo skládací volně ložené kontejnery.

podrobnosti o hromadném koši


Od automobilových dílů po sladké brambory přepravují volně ložené kontejnery váš produkt bezpečně a bezpečně. Vyberte si z odolných masivních stěn a otevřených větracích stěn pro vynikající větrání. Otevřené horní boxy pro hromadné dodávky poskytují plnou viditelnost pro snadnou kontrolu zásob. Volitelná víka nádoby na objem mohou přidat stabilitu.

Výběr nejlepšího plastového velkoobjemového zásobníku začíná odbornou radou. Naši profesionálové v oblasti kontejnerů vám mohou pomoci vybrat si z rozsáhlého výběru standardních velikostí, materiálů a barev pro spolehlivé řešení, které lze znovu a znovu použít i v těch nejnáročnějších podmínkách manipulace.


Plastové zásobníky pro jakoukoli aplikaci

Osvícení poskytuje kompletní řadu skládacích nádob, plastové paletové koše a plastové mega přihrádky.

Naše zásobníky jsou vynikajícími nástroji pro zásoby WIP, systémy dlouhodobého skladování, uzavřenou smyčku

aplikace a obecná hromadná doprava. Často přinášejí překvapivé výsledky, pokud jde o návratnost investic a projekty na snižování nákladů.

hromadné použití koše

hromadné použití kontejneru


Faktory, které je třeba zvážit

Při výběru správného plastového koše je třeba zvážit a uvědomit si mnoho faktorů. Všechny rozměry jsou vnější, což znamená, že vnitřní rozměry zásobníků jsou o několik centimetrů menší. S ohledem na balený produkt jsou při přizpůsobení správné přihrádky také důležité náklady na kubickou stopu a snadná manipulace.

plastové hromadné přepravy

Můžeme vám pomoci při rozhodování tím, že přizpůsobíme analýzu produktů, abychom zjistili, zda lze ve finanční struktuře vaší společnosti dosáhnout návratnosti investic. Zavolejte nám nebo pošlete e-mailem a nechte společnost Enlightening najít pomocné kontejnery pro hromadný náklad.

Dvojice:Ne Další:Skládací plastová nádoba na velké náklady

Dotaz