Plastová hromadná přihrádka

Plastová hromadná přihrádka

S průmyslovými výrobky zacházejte s nimi snadno. Odolné velkoobjemové kontejnery chrání váš produkt při každém kroku manipulace ve vašem skladu: vychystávání, montáž, zpracování, skladování, distribuce a expedice. Funkce, jako jsou odnímatelné stěny, navíc umožňují přístup ke zlepšení produktivity


Plastový velkoobjemový zásobník K dispozici v různých materiálech, které splňují vaše specifické požadavky odvětví. Požadavky na kapacitu lze snadno splnit s výběrem lehkých, středně dobíjených a těžkých konstrukcí. Chcete ušetřit místo? Vyzkoušejte nestabilní styly nebo sbalitelné hromadné kontejnery.

bulk bin details


Od automobilových dílů až po sladké brambory, hromadné kontejnery přepravují váš produkt bezpečně a bezpečně. Vyberte si z robustních pevných konstrukcí stěn a otevřených konstrukcí odvětrávaných stěn pro vynikající větrání. Otevřená horní hromadné pole poskytují plnou viditelnost pro snadnou kontrolu zásob. Volitelná víka s hromadnými kontejnery mohou přidat stabilitu.

Výběr nejlepšíplastové hromadné bin začíná s odborným poradenstvím. Naši kontejnerové profesionály vám pomohou vybrat si z rozsáhlého výběru standardních velikostí, materiálů a barev pro spolehlivé řešení, které lze znovu a znovu použít i v těch nejnáročnějších manipulačních prostředích.


Plastové hromadné koše pro jakoukoli aplikaci

Poučné poskytuje kompletní řadu skládacích košů, plastové paletové nádoby a plastové mega koše.

Naše zásobníky jsou vynikajícími nástroji pro inventury NV, dlouhodobé skladovací systémy, uzavřené smyčky

a obecné hromadné přepravy. Často přinášejí překvapivé výsledky návratnosti investic a projektů snižování nákladů.

bulk bin usage

bulk container usage


Faktory, které je třeba vzít v úvahu

Existuje mnoho faktorů, aby zvážila a být si vědom při výběru správného plastového koše. Všechny rozměry jsou vnější, což znamená, že vnitřní rozměry přihrádek jsou o několik centimetrů menší. Vzhledem k tomu, že produkt je zabalen, jsou důležité náklady na kubickou stopu a snadnou manipulaci při porovnávání správného koše.

plastic bulk bin shipping

Můžeme vám pomoci při rozhodování přizpůsobením analýzy produktu, abychom zjistili, zda lze návratnost investic realizovat ve finanční struktuře vaší společnosti. Prosím, zavolejte nebo napište nám a nechat osvícení pomoci najít správné hromadné kontejnery pro vás.

Hot Tags: výrobci plastových sypkých košů, továrna, velkoobchod, levné, cena, horký prodej