Plastový paletový koš pro recyklaci baterií

Plastový paletový koš pro recyklaci baterií

Plastová paletová krabice je odolná vůči kyselinám a zásadám. Pro skladování a přepravu baterií. Použití s ​​vysokozdvižným vozíkem a manuálními zvedáky Barva může být přizpůsobena

Plastová paletová krabice pro recyklaci baterií


Pevná plastová paletová krabice je široce používána v našem každodenním životě, i' d rád bych představil jedno ze svých použití ---- pro recyklaci baterií.

Plastový paletový koš je odolný vůči kyselinám a zásadám.

Při použití se otáčí.


Podrobnosti níže.

Materiálhdpe
velikost1200 * 1000 * 760 mm
hmotnost34 kg
dynamické zatížení1t
statické zatížení
4t
barvamodrá, zelená, šedá
používánírecyklace baterií, rybolov, sběr kovů atd


forklift use pallet container

Přemýšleli jste někdy, co recyklovat a co prostě vyhodit do koše? Přemýšleli jste někdy, na co se všechny tyto baterie používají poté, co jsou recyklovány? Začněte používat naše plastové paletové boxy.

Moderní recyklace začala v 70. letech kvůli rostoucím nákladům na energii, ale stále zbývá mnoho otázek. Náš plastový paletový koš lze použít k řešení a dodávkám řešení.

three skids big box

Tři lyžiny na dně plastové paletové krabice, které přepravují plastovou paletovou schránku snadno a hladce.

Ve snaze omezit toxický odpad těžkých kovů a povzbudit občany k aktivní účasti na odděleném sběru garáží sbírá provinční město použité komerční baterie k recyklaci prostřednictvím mnoha pevných plastových paletových krabic.

Komerční baterie se skládají z těžkých kovů, jako je nikl a kadmium. Jižní Korea povzbuzuje lidi, aby použité baterie vyhodili na určená místa, ale podle ministerstva životního prostředí je každý rok vyhozeno asi 16 000 tun baterií, aby byly pohřbeny nebo spáleny. Recyklováno je pouze asi 6,9 procenta, plastová paletová skříňka se běžně používá pro skladování a přepravu baterií.


Město Gimcheon s přibližně 140 600 obyvatel, asi 191 kilometrů jižně od Soulu, 19. srpna uvedlo, že od ledna letošního roku shromáždilo přibližně 60 000 baterií. Město plánuje letos shromáždit celkem 100 000 baterií a použít 10 000 ks plastových paletových košů.


Naše plastová paletová skříň bude určitě hrát důležitou roli při recyklaci baterií po celém světě. Pokud nějaké zájmy, svobodně nám dejte vědět, budou se snažit vám pomoci.


Dík.


Hot Tags: plastová paleta pro výrobce recyklace baterií, továrna, velkoobchod, levné, cena, horký prodej