Plastové skladovací kontejner velký kontejner box vyrobený v Číně

Plastové skladovací kontejner velký kontejner box vyrobený v Číně

Klíčové specifikace/zvláštní vlastnosti-podrobnosti o produktu: Plastová skládací skládací obrat přihrádka: 1. plastové skládací obrat přihrádka, skladovací kontejner, krabice s víkem, má integrované úchyty, mohou být instalované kotouče na dno, čistě HDPP, non toxické, Eco-friendly, bezpečnost skladování a...

Podrobnosti o produktu

  

Vnější rozměry1200mm(w) x 1000mm(d) x 760mm(h)
Vnitřní rozměry1110mm(w) x 910mm(d) x 760mm (h)
Možnosti na straněMožnost pevného nebo větrané jednotek
Objemová hmotnost37kg
StohovatelnostAno
Dynamická únosnost1T
Statická únosnost4T
Objem L610L
Smyky

Plastové paletové boxy mají hladké vnitřní povrchy, které jsou velmi snadno se čistí. Jsou schváleny Kanadskou potravinářskou inspekcí a jsou vyrobeny s materiály splňující požadavky FDA. Oni zásobník bezpečně uložit prostor na podlaze a maximalizovat skladu a přepravy. S velkou flexibilitu splňují nejpřísnější požadavky v průmyslových, potravinářských a zemědělských aplikací. Usnadňují manipulaci během skladování a přepravy.

Rovný zdi, Stohovatelné až 10 vysoká, schváleny Kanadskou potravinářskou inspekcí. Nejvíce populární a ekonomické kategorie. Není určen k jímání kapalin, vůbec časy na maximum své kapacity. Možnosti: mozků, víko, kola, dvířka se zámkem, etc.widely používané v domácích spotřebičů, jídlo, elektronické, farmaceutické, logistiky, skladování, atd.

Doprava a baleníCertifikát

Informace o společnosti

Enlightening palet Industry Co., Ltd je komplexní velkých plastových výrobků Výroba a provoz podniků. Především zabývá plast skládací box\binscarte\turnover box\basket\pallet dodávek a výroby jako jeden z high-tech podnik a zřízení kanceláří v Hong Kongu a vnitrozemí. V současné době společnosti marketingové pokrytí sítě doma i v zahraničí, například Austrálie, Indie, Malajsie, Afrika a Evropa a Spojené státy. vynikající a efektivní služby vyhrát většinu zákazníků podporu a důvěru. Naší filozofií je: ke kvalitě usiluje o přežití, pověst a značka. Naše produkty jsou široce používány v petrochemickém, chemické, pivo, nápoje, potraviny, medicíny, tabák, dráty a kabel a mnoha dalších průmyslových odvětvích. Kdykoli, jsme se chtějí spolupracovat s vámi upřímně a společně vytvořit lepší budoucnost pro rozvoj průmyslu, logistiky Číny poskytovat lepší služby.

Kontaktujte nás svobodně, pokud existuje jakýkoli dotaz ohledně našich plastových palet box

Hot Tags: Plastové skládací skladovací kontejner výrobce, továrny, velkoobchod, levné, cena horké prodej