Heavy Duty Potravinářské třídy Nally Mega Bins

Heavy Duty Potravinářské třídy Nally Mega Bins

Nádobí s vysokým výkonem pro potraviny Nally mega bin Určeno pro pohyb ovoce a zeleniny a vysoký výkon v maloobchodě, Megabin se vyvinul do paletového koše volby pro všechny druhy výrobků. - Průmyslová pevnost pozinkovaná povrchová úprava - Obleky Nally mega koše MS7800 - MS7810 - Kvalitní otočný ...

Podrobnosti o produktu

Nádobí s vysokým zatížením pro potraviny

Určeno pro pohyb ovoce a zeleniny a vysoký výkon v maloobchodě, Megabin se vyvinul do paletového koše volby pro všechny druhy výrobků.

bin (4).png

Název položky Nally mega bin
velikost 1200x1000x760mm
Dynamické zatížení 1000kg
Statické zatížení 4000kg
vstup Vstup 4 cest


bin (2).jpg

- Průmyslová pevnost pozinkovaná povrchová úprava

- obleky Nally mega bins MS7800 - MS7810

- Kvalitní Tente otočné průmyslové 125 mm kolečka

- K dispozici jsou také volitelné brzdové kolečka

- K dispozici je také nerezový rám

usage.jpg

Zaoblené rohy a hladší vnitřní povrchy vedou k menším otlakům a poškození vašeho produktu. Vícenásobné otvory ve stranách a podstavci zajišťují vynikající průtok vzduchu, takže produkty rychle ochlazují, čímž dodávají vaší výrobě cenné trvanlivost. Jedinečný design se zaobleným vstupem má větší vstupní výšku vysokozdvižného vozíku než dřevěné koše a hladký nesavý povrch není ovlivněn operacemi namáčení. Návrh je kompatibilní s většinou zařízení pro manipulaci s kontejnery.

ENLIGHTENING PALLET je zkušený vysoce kvalitní potravinářský nally mega bins dodavatel mezi těmito světově proslulými výrobci vysoce kvalitních potravinářských nally mega bins, kteří Vám mohou nabídnout horké prodeje a levné těžké produkty potravinové třídy nally mega bins velkoobchodní služby. Vítejte na objednávku našich výrobků za nízkou cenu s naší továrnou.
Hot Tags: heavy duty potravinářské třídy nally mega koše výrobce, továrna, velkoobchod, levné, cena, horké prodej

Odeslat dotaz

Mohlo by se Vám také líbit