HDPE plastové paletové krabice paletový kontejner

1.Size:600x400x365mm2.Weight:3.6kg3.1x20gp:560pcs, 1x40hq:1440pcs

ENLIGHTENING paleta je zkušený hdpe plastových palet box paletový kontejner dodavatelem mezi výrobci kontejner box paleta těchto svět slavné hdpe plastových palet, kdo může nabídnout horké prodej a levné hdpe plastových palet box paletový kontejner velkoobchodní Služba. Vítá vás objednat naše výrobky za nízkou cenu s naší továrně.

HDPE plastové paletové krabice paletový kontejner

Základní informace

Vnější rozměry

1200mm(l) x 1000mm(w) x 760mm(h)

Vnitřní rozměry

1110mm(l) x 910mm(w) x 760mm (h)

Možnosti na straně

Možnost pevného nebo větrané jednotek

Objemová hmotnost

37                                            

Stohovatelnost

Ano

Dynamická únosnost

1T

Statická únosnost

4T

Objem L

600L

Smyky

3

VLASTNOSTI:

Rovně a zesílené stěny, Stohovatelné až 10 vysoká, schváleny Kanadskou potravinářskou inspekcí. Pole může obsahovat tekutinu vždy na maximum své kapacity. Možnosti: mozků, víko, kola, přístupová dvířka, atd.

Rovný a Třívlnné, Stohovatelné až 3 vysoká, schváleny Kanadskou potravinářskou inspekcí. Nejsilnější přihrádky kategorie, téměř nezničitelný konvenční používán ve skladu nebo přepravě. Tyto boxy jsou velmi odolné vůči nárazům a mohou být opraveny svaru.

ProductionandPackagingandShipping

Výrobních informací

Enlightening palet Industry Co., Ltd je komplexní velkých plastových výrobků Výroba a provoz podniků. Především zabývá plast skládací box\binscarte\turnover box\basket\pallet dodávek a výroby jako jeden z high-tech podnik a zřízení kanceláří v Hong Kongu a vnitrozemí. V současné době společnosti marketingové pokrytí sítě doma i v zahraničí, například Austrálie, Indie, Malajsie, Afrika a Evropa a Spojené státy. vynikající a efektivní služby vyhrát většinu zákazníků podporu a důvěru. Naší filozofií je: ke kvalitě usiluje o přežití, pověst a značka. Naše produkty jsou široce používány v petrochemickém, chemické, pivo, nápoje, potraviny, medicíny, tabák, dráty a kabel a mnoha dalších průmyslových odvětvích. Kdykoli jsme hladoví

Upřímně s vámi spolupracovat a společně vytvořit lepší budoucnost pro rozvoj průmyslu, logistiky Číny poskytovat lepší služby.

Certifikace

Hot Tags: HDPE plastové palety krabice paletový kontejner výrobci, výrobce, velkoobchod, levné, cena horké prodej