1000kgs velký objem zemědělství plastové paletové boxy

1000kgs velký objem zemědělství plastové paletové boxy

Plastový Box, balení Box, Box balení výrobce / dodavatele v Číně, nabízí 1000kgs velký objem zemědělství plastové paletové boxy, 50kgs připojit víčka stohovatelný stěhování plastové boxy, jediné strany plastové palety a tak dále.

Podrobnosti o produktu

ENLIGHTENING paleta je zkušený 1000kgs velký objem zemědělství plastové paletové boxy dodavatelem mezi ty svět slavné 1000kgs velký objem zemědělství plastové paletové boxy výrobce, kdo může nabídnout horké prodej a levné 1000kgs velký objem zemědělství Plastové paletové boxy velkoobchodní služby. Vítá vás objednat naše výrobky za nízkou cenu s naší továrně.


                                1000kgs velký objem zemědělství plastové paletové boxy

Detail produktu

Plné přepravky jsou vyrobeny z vysokohustotního polyetylénu plastic pro dlouhodobou životnost.Velké kontejnery nabízejí čtyři way vidlice vstuppro větší kontrolu při manipulaci. Plastové skládací kontejnery lze stohovat bez stáčení provětší stabilita a bezpečnost. Konstrukční pěna tvarovaná konstrukce nabízí zvýšenou sílu a podporu.Přihrádky, totes a kontejnery jsou snadno čistitelné. Barvy jsou černá, modrá nebo šedá. Rozměry a hmotnostkapacita se liší podle modelu. Víko/voda oulet/kolo je k dispozici.  Hromadné kontejner víčka se prodávají samostatně. Chrání obsah před poškozenímod prachu a nečistot pro zvyšuje spolehlivost.

Vytvářet detaily
 
Balení a expedice


Certifikace

Továrna

Qingdao poučné elektromechanické Co., Ltd je comprehensivelarge plastová výroba a provoz podniků. Vykonávají hlavně plastové skládací krabice, koše, carte,

obrat box, koše, paletové dodávky a výrobu jako jeden z podniku hightech.

V současné době společnosti marketingové pokrytí sítě doma i v zahraničí, jako například

Austrálie, Indie, Malajsie, Afrika a Evropa a velká States.excellent a efektivní

Služba vyhrát většinu zákazníků podporu a důvěru.

Hot Tags: 1000kgs velký objem zemědělství plastové paletové boxy, výrobce, továrny, velkoobchod, levné, cena horké prodej

Odeslat dotaz

Mohlo by se Vám také líbit