1000kgs velký objem zemědělství plastové paletové boxy

1000kgs velký objem zemědělství plastové paletové boxy

Plastový Box, balení Box, Box balení výrobce / dodavatele v Číně, nabízí 1000kgs velký objem zemědělství plastové paletové boxy, 50kgs připojit víčka stohovatelný stěhování plastové boxy, jediné strany plastové palety a tak dále.

ENLIGHTENING paleta je zkušený 1000kgs velký objem zemědělství plastové paletové boxy dodavatelem mezi ty svět slavné 1000kgs velký objem zemědělství plastové paletové boxy výrobce, kdo může nabídnout horké prodej a levné 1000kgs velký objem zemědělství Plastové paletové boxy velkoobchodní služby. Vítá vás objednat naše výrobky za nízkou cenu s naší továrně.


                                1000kgs velký objem zemědělství plastové paletové boxy

Detail produktu

Plné přepravky jsou vyrobeny z vysokohustotního polyetylénu plastic pro dlouhodobou životnost.Velké kontejnery nabízejí čtyři way vidlice vstuppro větší kontrolu při manipulaci. Plastové skládací kontejnery lze stohovat bez stáčení provětší stabilita a bezpečnost. Konstrukční pěna tvarovaná konstrukce nabízí zvýšenou sílu a podporu.Přihrádky, totes a kontejnery jsou snadno čistitelné. Barvy jsou černá, modrá nebo šedá. Rozměry a hmotnostkapacita se liší podle modelu. Víko/voda oulet/kolo je k dispozici.  Hromadné kontejner víčka se prodávají samostatně. Chrání obsah před poškozenímod prachu a nečistot pro zvyšuje spolehlivost.

Vytvářet detaily
 
Balení a expedice


Certifikace

Továrna

Qingdao poučné elektromechanické Co., Ltd je comprehensivelarge plastová výroba a provoz podniků. Vykonávají hlavně plastové skládací krabice, koše, carte,

obrat box, koše, paletové dodávky a výrobu jako jeden z podniku hightech.

V současné době společnosti marketingové pokrytí sítě doma i v zahraničí, jako například

Austrálie, Indie, Malajsie, Afrika a Evropa a velká States.excellent a efektivní

Služba vyhrát většinu zákazníků podporu a důvěru.

Hot Tags: 1000kgs velký objem zemědělství plastové paletové boxy, výrobce, továrny, velkoobchod, levné, cena horké prodej