1.2x1m Odvzdušněná tříbodová logistická plastová paletová skříňka

1.2x1m Odvzdušněná tříbodová logistická plastová paletová skříňka

1.size: 1200x1000x760mm2.hmotnost: 37kg3.1x20gp: 42ks, 1x40hq: 99ks

Chat teď

Podrobnosti o produktu

                          Skleněné skladovací skříňky 600L, plastová zeleninová paletová krabička

Bin je určen pro skladování a přepravu ovoce a zeleniny a slouží k skladování masa a masa podle produktů je také vhodný na manipulaci s tekutými a sypkými materiály.

Navrženo tak, aby se snadněji vešlo do skladových paletových regálů, je možné je posunout z místa na místo pomocí vysokozdvižných vozíků nebo paletových zdviháků.

Mají zřetelné výhody ve srovnání s obvyklými jednostrannými a jednorázovými protějšky

Vnější rozměry

1200 mm (h) x 1000 mm (d) x 760 mm (h)

Vnitřní rozměry

1110 mm (š) x 910 mm (d) x 760 mm (h)

Možnosti na straně

Možnost pevné nebo větrané jednotky

Jednotková hmotnost

33.3

Stohovatelnost

Ano

Dynamická zatížitelnost

1T

Statická nosnost

4T

Kapacita L

610L

Skluzavky

2

Použití


načítání


Popis společnosti

Qingdao osvícení Electromechanical Co, Ltd je komplexní velké plastové výrobky výroby a provozu podniků. Především zabývající se plastovou skládací krabicí \ bins \ carte \ obal box \ košík \ paleta dodávek a výroby jako jeden z high-tech podnikání, a nastavit kanceláře v HongKong a vnitrozemí. V současné době společnost pokrývá marketingovou síť doma iv zahraničí, jako je Austrálie, Indie, Malajsie, Afrika a Evropa a Spojené státy. vynikající a efektivní služby pro získání podpory většiny zákazníků a důvěry. Naší filozofií je: kvalita se snaží o přežití, pověst a značku. Naše výrobky jsou široce používány v petrochemickém, chemickém, pivním, nápojovém, potravinářském, lékařství, tabáku, drátu a kabelu a mnoha dalších průmyslových odvětvích. Kdykoliv jsme rádi, abychom s vámi upřímně spolupracovali a společně vytvořili lepší budoucnost pro rozvoj čínského logistického průmyslu, který bude poskytovat lepší služby.


OsvědčeníHot Tags: 1.2x1m Větrání tří skluzavých logistických plastových paletových výrobců, továrna, velkoobchod, levné, cena, prodej za tepla
Dvojice:1.2x1m Heavy Duty logistické pevné plastové palety Box Další:1200 * 1000 * 760 mm HDPE těžké skladování pevné stohování plastové paletové krabice

Dotaz

You Might Also Like