1.2x1m Heavy Duty logistické pevné plastové palety Box

1.Size:1200x1000x760mm
2.Weight:37 kg
3. statického zatížení 4t, dynamiac zatížení 1t
4.1x20gp:42pcs, 1x40hq:102pcs

Podrobnosti o produktu


1.2x1m Heavy Duty logistické pevné plastové palety Box

Solid Box Stacking and Nestting.jpg

Vnější rozměry 1200mm(w) x 1000mm(d) x 760mm(h)
Vnitřní rozměry 1110mm(w) x 910mm(d) x 760mm (h)
Možnosti na straně Možnost pevného nebo větrané jednotek
Objemová hmotnost 37kg
Stohovatelnost Ano
Dynamická únosnost 1T
Statická únosnost 4T
Objem L 610L
Smyky 2

ENLIGHTENING paleta je zkušený 1.2x1m pevné paletové box dodavatelem mezi ty svět slavné 1.2x1m pevné paletové krabice výrobce, který vám může nabídnout horké prodej a levné 1.2x1m pevné paletové krabice velkoobchodní služby. Vítá vás objednat naše výrobky za nízkou cenu s naší továrně.

solid pallet box

Plastové paletové boxy mají hladké vnitřní povrchy, které jsou velmi snadno se čistí. Jsou schváleny Kanadskou potravinářskou inspekcí a jsou vyrobeny s materiály splňující požadavky FDA. Oni zásobník bezpečně uložit prostor na podlaze a maximalizovat skladu a přepravy. S velkou flexibilitu splňují nejpřísnější požadavky v průmyslových, potravinářských a zemědělských aplikací. Usnadňují manipulaci během skladování a přepravy.

 

Rovný zdi, Stohovatelné až 10 vysoká, schváleny Kanadskou potravinářskou inspekcí. Nejvíce populární a ekonomické kategorie. Není určen k jímání kapalin, vůbec časy na maximum své kapacity. Možnosti: mozků, víko, kola, přístupová dvířka, atd.

卡板箱拼图.jpg

VLASTNOSTI:


Rovně a zesílené stěny, Stohovatelné až 10 vysoká, schváleny Kanadskou potravinářskou inspekcí. Pole může obsahovat tekutinu vždy na maximum své kapacity. Možnosti: mozků, víko, kola, přístupová dvířka, atd.


Rovný a Třívlnné, Stohovatelné až 3 vysoká, schváleny Kanadskou potravinářskou inspekcí. Nejsilnější přihrádky kategorie, téměř nezničitelný konvenční používán ve skladu nebo přepravě. Tyto boxy jsou velmi odolné vůči nárazům a mohou být opraveny svaru.

loadingandShipping


Informace o společnosti

Enlightening palet Industry Co., Ltd je komplexní velkých plastových výrobků produkce afungování podniků. Vykonávají hlavně plastové skládací box\binscarte\turnover box\basket\pallet nabídkya produkce jako jeden z high-tech podnik a nastavit pobočky v Hongkongu a vnitrozemí. Naprezentovat, společnosti marketingové pokrytí sítě doma i v zahraničí, například Austrálie, Indie, Malajsie,Afrika a Evropa a Spojené státy. vynikající a efektivní služby vyhrát většinu zákazníkůpodpoře a důvěře. Naší filozofií je: ke kvalitě usiluje o přežití, pověst a značka. Naše produktyjsou široce používány v petrochemickém, chemické, pivo, nápoje, potraviny, medicíny, tabák, dráty a kabel a mnozíostatní průmyslová odvětví. Kdykoli, jsme ochotni spolupracovat s vámi upřímně a společně vytvořit lepší budoucnost,pro rozvoj čínské logistické branže poskytovat lepší služby.

Kontaktujte nás svobodně, pokud existuje jakýkoli dotaz ohledně našich plastových palet box

1 (3).jpgCertifikát:

Hot Tags: 1.2x1m Heavy Duty logistické plastovém palet obalu výrobce, továrny, velkoobchod, levné, cena horké prodej

Odeslat dotaz

Mohlo by se Vám také líbit