Pevná plastová paletová krabička s víkem

pevná plastová paletová krabice s víkem je 100% FDA, voděodolná, kyselinovzdorná, alkalicky odolná široce používaná pro zemědělství, recyklace baterií

Pevná plastová paletová krabička s víkem


Vysoce kvalitní Virgin HDPE vyrobené z masivního bočního obratu a přepravy používají plastovou paletovou krabici


Specifikace pevné paletové krabice.

  • velikost 1200 * 1 000 * 760 mm

  • materiál hdpe

  • hmotnost 34 kg

  • dynamické zatížení 1t, statické zatížení 4t

  • 5 vrstev stohování s každou krabicí 500 kg

  • použití: rybářský průmysl, zemědělství, recyklace baterií

Fotografie použití z pevné plastové palety.

微 信 图片 _20180330104138

používání

Načítání fotografií z pevné plastové palety.

微 信 图片 _20180330104119

Naše plastové palety a bedny jsou formovány pod extrémním tlakem, ve vysoce leštěných formách pro stálou, rozměrovou přesnost a nosnost.


V případě jakýchkoli zájmů, dejte nám vědět, dodáme vhodná řešení pro vás.

1. Postaveno na poslední

Jsou vyrobeny z pevného a odolného plastu, tyto nádoby vydrží čas, i když je budete opakovaně používat v celém zařízení. Mají zesílené stěny, které se v průběhu času nerozpadnou ani se nerozpadnou. Na rozdíl od jiných úložných materiálů, jako jsou kartonové krabice, se plastové skládací kontejnery nezhrdnou ani se nerozpadnou, pokud se navlhčí, což se hodí, pokud potřebujete produkty ukládat venku nebo přepravovat své předměty na velké vzdálenosti. Pokud vaše zásilky trpí na silnici nějakým opotřebením, nemusíte se obávat, že se vaše věci poškodí nebo se vaše přepravní kontejnery rozpadnou. Nebudete muset kupovat nové kontejnery tak často, což vám pomůže snížit režijní náklady.


2. Opakovaně použitelné

Plastové skládací volně ložené kontejnery lze použít znovu a znovu, aniž by došlo ke ztrátě možnosti skladování nebo přepravy zboží. Kartonové krabice se mohou časem snadno roztrhnout nebo prohýbat, ale plastové kontejnery budou po mnoho let držet. Tyto kontejnery vám pomohou snížit režijní náklady snížením počtu přepravních materiálů, které potřebujete k přepravě a skladování vašeho zboží.


3. Udržujte položku v bezpečí

Plastové skládací kontejnery jsou vyrobeny se zesílenými stěnami, které chrání vaše zboží během přepravy. Pokud zabalíte kontejnery, dokud nejsou plné, použijete-li správné obalové materiály a nebudete klást křehké předměty příliš blízko u sebe, nebudou se při cestě do cíle pohybovat. Nebudete si muset dělat starosti s poškozením svých produktů, což zlepší vaši pověst v tomto odvětví. Vaši zákazníci budou s potěšením vidět, že jejich zboží je při příjezdu neporušené a ve stavu mincovny.Hot Tags: Masivní plastová paletová krabička S výrobci víka, továrna, velkoobchod, levný, cena, horký prodej