Průmyslový skládací plastový paletový koš

Průmyslový skládací plastový paletový koš

stabilní základní konstrukce plastový paletový koš dvoje dveře těžký skládací koš

Průmyslový skládací plastový paletový koš


Plastový paletový koš skládací také s názvem průmyslové heavy-duty plastové nádoby . Jedná se o montážní krabici,která se skládá hlavně z podnosu a stěn. Délka a šířka jsou stabilní pro každý typ, zatímco výška je přizpůsobena. Podle výrobků zákazníka, můžeme také navrhnout obložení balení způsobem. Náklady na dopravu budou ušetřeny až o 30%-80% recyklovaným použitím obložení i krabice. Široce používané v různých oblastech, jako jsou obaly, logistika, skladování a zejména používané pro balení a skladování automobilových dílů nebo jakákoli společnost s logistickou poptávkou ji může volně používat.


Funkce:


Vysoká pevnost, trvanlivé a lehké

Lepší odolnost proti opotřebení a delší životnost

Snadná montáž

Úspora místa: snížení objemu o 4/5

Odolnost proti nárazům

collapsible plastic pallet box

Specifikace pro průmyslový skládací paletový koš


 

Velikost
1200*1000*1000mm
Hmotnost
55 kg
MateriálHdpe
dynamické zatížení1t
statické zatížení4t
Regály5 vrstev


Naše průmyslová skládací plastová paletová nádoba je těžká sypká nádoba vyrobená z polyethylenu s vysokou hustotou. Nejen, že je odolný a odolný, ale snadno se zhroutí pro efektivní skladování a přepravu. Tento koš byl navržen s ohledem na pohodlí a běžně se používá k pohybu, skladování, ochraně a přepravě různých zařízení, materiálů a součástí.


Pro větší výhody se skládací plastový paletový koš zcela sklápí do ploché konfigurace. Když se sbalí, může to být stack 7 na paletu. Tato funkce také umožňuje vícebodové zadávání a hromadné přihrádky lze přistupovat ze všech stran. Jeho zaoblené nohy jsou skvělé pro vysokozdvižný vozík nebo ruční vstup kamionu. Skládací paletová krabice má také větranou zesílenou základnu pro lepší odolnost.


Používá se široce v těžebním a skladovém průmyslu, paletová krabice je vyrobena z nepotravinářského materiálu.Hot Tags: průmysloví skládací výrobci plastových paletových košů, továrna, velkoobchod, levné, cena, hot prodej