Heavy Duty Bulk skládací skladovací kontejner

Heavy Duty Bulk skládací skladovací kontejner

Skládací velké kontejnery mají sílu potřebnou pro splnění požadavků jakéhokoli dodavatelského řetězce a pro usnadnění přístupu koncovým uživatelům. Jsou velmi robustní ve vztahu k jejich hmotnosti a při použití se nesbalují. Uživatelsky příjemný, 100% recyklovatelný. Vzhledem k tomu, že kontejnery lze skládat a ...

Skládací velké kontejnery mají sílu potřebnou pro splnění požadavků jakéhokoli dodavatelského řetězce a pro usnadnění přístupu koncovým uživatelům. Jsou velmi robustní ve vztahu k jejich hmotnosti a při použití se nesbalují. Uživatelsky příjemný, 100% recyklovatelný. Vzhledem k tomu, že kontejnery lze skládat a skládat na sebe, nabízejí značné úspory nákladů a prostoru. Naše skladovací boxy jsou ideální pro hromadná množství.

Materiál: 100% HDPE

Hmotnost: 66 kg

Stohovatelné, skládací a opakovaně použitelné.

K dispozici je víko.

Dynamické zatížení 1000kg, statické zatížení 4000kg při jednorázovém použití.

Rozměrově stabilní při teplotách od -40 ° C do +70 ° C.

Vstup pro vysokozdvižný vozík: 4 způsoby.a vhodný pro mechanický vysokozdvižný vozík a ruční hydraulické vozidlo.

Široce používané pro přepravu autodílů.


skládací bin- folded_ 副本 _ 副本

HDPE (nebo PP) paletová skříň, která poskytuje velkou pevnost a odolnost proti poškození vlivem nárazu a vynikající výkon pro extrémní teploty. -40 ° C až + 70 ° C.


skládací paleta box 副本

Jedná se o stabilní, skládací standardní kontejner s extra výškou a ergonomicky tvarovanými skládacími dveřmi. Dlouhá a krátká strana umožňuje snadnou manipulaci se zbožím v kontejneru.


initpintu_ 副本 _ 副本

Čtyřcestný vstup a vhodný pro mechanický vysokozdvižný vozík a ruční hydraulické vozidlo a nabízí vynikající mechanické vlastnosti: Dynamické zatížení 1000kg, statické zatížení 4000kg jednotlivá paletová skříň.

289EE4FB2F77196A04E3E397F6B9A60B_500_0_max_jpg_ 副本 _ 副本Hot Tags: velkoobjemové hromadné skládací sklad výrobci kontejnerů, továrna, velkoobchod, levné, cena, horký prodej