Uchovávejte velkou plastovou nádobu s víkem

Uchovávejte velkou plastovou nádobu s víkem

1200 * 1000 * 810mm skládací plastové palety box může být vybaven víkem, malé dveře je volitelná, je větrník použitý pro ovoce, zeleninu, skladování potravin. Stejně jako jablko, mango, cibule, citronové farmy, brambory, džusy atd.

Chat teď

Podrobnosti o produktu

skladovat velkou plastovou nádobu s víkem


1210E detail pics_ 副本


vnější rozměr (mm)
1200 * 1000 * 810 mm
vnitřní velikost (mm) 1110x910x660 mm
váha (kg) 43kg
Materiál HDPE
dynamické zatížení (t) 1
Stohovací zatížení (t) 4
Osvědčení

podstoupit test SGS FDA pro potraviny


Naše paletové paletové boxy jsou silné a robustní, díky nimž jsou ideální pro opakované použití, všechny druhy skladování, distribuci a recyklaci odpadu. Vynikající pro použití v potravinářském průmyslu kvůli jejich velkému skladovacím kapacitám a díky snadnému vyčištění. je široce používán pro ovoce, zeleninu, džus atd.

1210E market use1_副本


naše palety přepravky jsou snadno nakládány, naše plastové paletové krabice jsou sklopné, takže ušetří a snižují náklady na dopravu. Naše paletové palety jsou také vhodné pro použití s vidlicovými výtahy a manipulačními vozíky a automatizovanými dopravními systémy. To může být Stack 4 podlahy uaually a 6 podlaží u max.


QQ fotografie 20180815184045_ 副本


A co víc, nabízíme přizpůsobené služby pro tisk barev a log, doufáme, že maximalizujeme spokojenost zákazníků prostřednictvím přizpůsobených produktů. my vždy? Doufám, že může poskytnout našim klientům nejlepší nákupní zkušenosti s kvalitou a přiměřenou cenu, prosím, řekněte mi, co potřebujete. Využijeme nejrepresnější služby a nejvhodnější produkty, které vám pomohou vyřešit vaše skladovací a dopravní problémy!

Hot Tags: skladovat velké plastové nádoby s výrobci víka, továrna, velkoobchod, levné, cena, horké prodej,
Dvojice:Přepravky Skládací palety Heavy Duty Další:Plastové skládací palety

Dotaz

You Might Also Like