Stohovatelné paletové boxy

Plastová skládací přepravní kontejner vyrobený z prémií schválených FDA, vstřikovaných plastů a certifikovaných bezpečných pro použití s potravinami. a skládací dynamické nakládací paletové boxy s kapacitou 1 300 lb jsou vyrobeny tak, aby poskytovaly leté služby. Výškové kontejnery o rozměrech 45 "x 48", 34 "jsou plně odvětrávány, stohovatelné, snadno se čistí a jsou 100% recyklovatelné.

Skládací plastové nádoby


图片 1.jpg


velikost 1200 * 1000 * 810 mm
hmotnost 43kg
dynamické zatížení 1t
statické zatížení 4t
materiál HDPEReálný obrázek


1


Vlastnosti


Skládací plastové nádoby   je důležité, aby vaše firma využívala profesionální materiály pro manipulaci s materiálem a dříve, než vaše firma investuje do materiálů, jako jsou skládací přepravní kontejnery na prodej, mohou být staré plastové kontejnery F za to, abyste procházeli všemi našimi paletovými možnostmi, co víc, přepravky jsou jedním z našich nejoblíbenějších výrobků, protože tento typ zařízení je základem pro přepravu zboží pro firmy. Čím jednodušší jsou vaše krabice, tím efektivnější bude vaše podnikání.


Zpětná vazba využití

1210E odklopená plastová skládací krabice (2) _ 副本Hot Tags: stohovatelné paletové boxy výrobce, továrna, velkoobchod, levné, cena, horké prodej

Dvojice: Paleta s víkem

Další: Plastové zásobníky