Paleta typu plastová krabice a plastový materiál Velký kontejner

Paleta typu plastová krabice a plastový materiál Velký kontejner

Podrobnosti o produktu Specifikace klíče / Zvláštní vlastnosti: Velkokapacitní plastová skříň na skladování v pevném typu: Paletová skládaná paleta s plastovou skříňovou skříňovou stohovatelnou skříňovou paletou. Průmyslová surovina skladovací box palety Platba Podrobnosti: Platební podmínky: Telegrafické ...

Chat teď

Podrobnosti o produktu

Paleta typu plastová krabice a plastový materiál Velký kontejner

ENLIGHTENING PALLET je zkušený skládací boxový paletový typ a plastový materiál se sklopným velkým kontejnerovým dodavatelem mezi těmito světově proslulými skládacími paletovými typy a plastovými skládacími velkými kontejnery, kteří Vám mohou nabídnout horký prodej a levný skládací paletový typ a plastový materiál skládací velkou nádobu velkoobchodní služby. Vítejte na objednávku našich výrobků za nízkou cenu s naší továrnou.

Detaily produktu

Klíčové specifikace / speciální funkce:
Velkokapacitní plastová paleta pro skladování pevných typů:

Paleta z plastových krabic

skládací paletou

stohovatelná paletová skříň

těžká paleta skladovacích boxů.

Průmyslová paleta pro skladování surovin


Platební údaje:

Platební podmínky: Telegrafický přenos (TT, T / T)

Minimální objednávka: 10 kusů


Informace o společnosti

Povýšená paleta Industry Co, Ltd je komplexní velké plastové výrobky výroby a provozování podniků. Hlavně zabývající se plastovou skládací krabicí \ binscarte \ obal box \ košík \ paleta dodávek a výroby jako jeden z high-tech podnikání, a zřídil kanceláře v Hongkongu a ve vnitrozemí.

V současné době společnost pokrývá marketingovou síť doma iv zahraničí, jako je Austrálie, Indie, Malajsie, Afrika a Evropa a Spojené státy. vynikající a efektivní služby pro získání podpory většiny zákazníků a důvěry. Naší filozofií je: kvalita se snaží o přežití, pověst a značku.

Naše výrobky jsou široce používány v petrochemickém, chemickém, pivním, nápojovém, potravinářském, lékařství, tabáku, drátu a kabelu a mnoha dalších průmyslových odvětvích.

Kdykoliv jsme rádi, abychom s vámi upřímně spolupracovali a společně vytvořili lepší budoucnost pro rozvoj čínského logistického průmyslu, který bude poskytovat lepší služby.

Certifikáty


Hot Tags: Skládací paletový typ palety a plastový materiál Skládací velkokapacitní výrobci, továrny, velkoobchod, levné, cena, prodej za tepla
Dvojice:1200 * 1000 * 760 mm HDPE těžké skladování pevné stohování plastové paletové krabice Další:HDPE plastové paletové krabice paletový kontejner

Dotaz

You Might Also Like