Skládací plastová paletová krabice na potravinářské třídě

Skládací plastová paletová krabice na potravinářské třídě

Potravinářská plastová paletová krabice je široce používána pro zemědělství. prostorově úsporné a používané pro skladování a přepravu ovoce, zeleniny atd.

Podrobnosti o produktu

Potravinářská plastová paletová krabice

 

Popis plastové paletové krabice potravinářské kvality

Heavy duty large volume food grade foldable plastic pallet box for vegetable

Těžká velká potravinářská skládací plastová paletová krabice na prodej
Vnější rozměr(mm)Množství zatížení (pc)
LWH20GP40 GP40HQVnitřní výška(mm)
1200100081075150210630

Heavy duty large volume food grade foldable plastic pallet box for vegetable

zeleninová plastová paletová krabice Použití produktu

Heavy duty large volume food grade foldable plastic pallet box for vegetableHeavy duty large volume food grade foldable plastic pallet box for vegetable

 

ovoce skládací paletová krabice Balení & Doprava

Heavy duty large volume food grade foldable plastic pallet box for vegetableHeavy duty large volume food grade foldable plastic pallet box for vegetable

 

Přenositelnost

Plast je lehčí než dřevo, takže plastové palety váží méně než jejich dřevěné protějšky. Nižší hmotnost usnadňuje pracovníkům přepravu palet a snižuje náklady na přepravu, pokud je hmotnost palet zahrnuta do fakturace.


Kromě toho jsou plastové palety vyrobeny z jednotného formovacího procesu, který jim dává rovné povrchy. Tato jednotnost usnadňuje skládání plastových košů a zabraňuje sklouznutí produktu během procesu manipulace. Plast má také menší tření, což má za následek méně potřebného výkonu a lepší účinnost při přenosu výrobků.


Pevnost a trvanlivost

Dřevěné bedny mají tendenci prasknout, tříštit a absorbovat vodu ve vlhkém prostředí. Mají slabá místa na kloubech, které se často lámou, což vede k nákladům na opravu nebo výměnu palet.


Plastové palety jsou vysoce odolné s dlouhou životností. Pravidelně trvají až patnáct let. Na rozdíl od dřeva je plast schopen odolávat povětrnostním prvkům mezi dopravou, protože se nerozpadají od vodních zdrojů a biologického rozkladu. Také nemůže být pohlcen hmyzem nebo houbami.


Bezpečnost

Dřevěná bedna má v ní spoustu hřebíků. Volný rezavý hřebík nebo šroub může poškodit a kontaminovat čerstvé produkty nebo zranit pracovníky, kteří manipulují s popelnicemi.


Plastové palety jsou konstruovány z jednoho pevného kusu, čímž se eliminují hřebíky, třísky a rozbité desky. Tato kontinuita konstrukce také snižuje riziko pádu výrobků z důvodu těžkého zatížení v důsledku a slabých dřevěných spojů. Při použití plastových palet je méně pravděpodobné, že zboží bude poškozeno, a obsluha palet má bezpečnější pracovní prostředí.


Hygienické účely


Pokud odesíláte výrobky, které musí splňovat specifické hygienické normy, jako je ovoce a zelenina, plastové palety jsou lepší. Plastové koše, zejména ty, které jsou vyrobeny z potravinové HDPE, neabsorbují vlhkost ani nepodporují růst bakterií. Díky tomu jsou dobře vhodné pro kontakt s potravinami.

Hot Tags: Potraviny Grade Skládací plastové Paletové Krabice výrobci, továrna, velkoobchod, levné, cena, horký prodej

Odeslat dotaz

Mohlo by se Vám také líbit