Přepravky Skládací palety Heavy Duty

Vnější rozměr 1200 * 1000 * 810 mm Složené výška 290mm; Hmotnost: 43 Kg; Objem: 700 Zatížení jednoho kapacita: 500 kg Standardní barva šedá lze přizpůsobit. zdarma logo tisk

                                      Přepravky Skládací palety trvanlivých


Poučné záhyby palety box (s skládací výška 290 mm) zachránit dodací náklady a úložný prostor. Pozitivní zámkové rohy poskytují bezpečné nastavení a rychlé při skládání.

1210 22

Faktorů zvážit při výběru správné paletové koše


Existuje mnoho faktorů zvážit a nezapomeňte při výběru správné plastové přihrádky. Rozměry jsou všechny vnější, což znamená, že vnitřní rozměry přihrádky jsou několik centimetrů méně. Vzhledem k produktu zabalením cena za Kubický metr a snadnost manipulace je také důležité, když odpovídající správnou přihrádku.

PRODUTCS

Enlighteing palety, bedny jsou vytěžit z materiálu HDPE, odolává korozi, pachy a vlhkost a snadno čistí. Strukturálně zesílené na všech namáhaných místech pro větší pevnost a stabilitu. Hladký vnitřní povrch se snadno čistí. Pohodlné čtyřcestného vysokozdvižného vozíku přístup. a aby naše paletové předat třetí strany SGS testování. si můžete bezpečně koupit. Všichni používáme bezpečné materiály. Naše Skládací palety jsou design dle naší potřeby ty. Vítá vás connet nás pro další informtaion!!

1210E  SGS TEST REPOTRS
Hot Tags: těžká nákladní Skládací palety kotce výrobce, továrny, velkoobchod, levné, cena horké prodej