HDPE velký skládací paletový box

HDPE velký skládací paletový box

Skládací Large Bulk 5 vrstev stohovatelné Dynamické zatížení 1t, statické zatížení 4t

HDPE skládací plastová paletová krabička 1200 * 1000 * 1000 mm


Popis

Tato skládací paletová krabička pro těžké průmyslové použití je ideální pro hromadné skladování zboží, částečně díky 2 dvířkům na boku, která umožňují snadný přístup ke krabici.

Kapacita je 887 litrů s maximální nákladovou hmotností 1000 kg. Rozměry jsou 1200x1000x360mm ve složeném stavu. Během přepravy jsou maximální výška stohování s rozloženými a naloženými paletovými boxy 3 jednotky (až do hmotnosti 2 000 kg na spodním boxu), skládané paletové boxy při zpětném transportu lze stohovat až do výšky 7 kusů.

stacking pallet container

Při statickém skladování je maximální výška stohování pro naložené paletové boxy 5 (až 4000 kg ve spodním boxu), skládané paletové boxy lze stohovat až do výšky 15 kusů.

Paletový box má hmotnost 55 kg. Skříň je extrémně silná, a proto vhodná pro těžké průmyslové použití, poskytuje vynikající ochranu, je přístupná ze čtyř stran vysokozdvižným vozíkem nebo paletovým vozíkem a poskytuje mimořádnou flexibilitu při manipulaci. Teplotní rozsah je mezi -20 ° C a 40 ° C.

folding pallet bin


Dveře2 skládací dveře
KapacitaMaximální nosnost 1 000 kg
PoužíváníPrůmyslová těžká kvalita
OstatníSkládací a stohovatelné


Optimalizace vašeho dodavatelského řetězce pomocí naší skládací paletové krabice, konkurenceschopných cen a rychlého dodání je naším nejdůležitějším cílem.

Máme více než 30 let zkušeností s prodejem logistických produktů a nákladních lodí v mnoha zemích po celém světě.

Pozitivní recenze potvrzují, že naše každodenní odhodlání a nadšení dělají našim zákazníkům radost s našimi skládacími plastovými paletovými boxy a službami.

Jsme na to hrdí a snažíme se poskytovat našim zákazníkům skvělé služby!
Hot Tags: Výrobci velkých skládacích paletových krabic hdpe, továrna, velkoobchod, levné, cena, horký prodej