Oděv průmysl velké plastové palety kontejner bedna

Oděv průmysl velké plastové palety kontejner bednu materiál HDPE skládací perforované plastové palety Box, který poskytuje velkou sílu a odolnost vůči nárazu a vynikající výkon pro extrémní teplota. -40° C až + 70 ° C. Pole pevné paletové 1210E byly navrženy pro...

Podrobnosti o produktu

Oděvní průmysl velkých plastových palet kontejner bednu


E.jpgMateriál: 100 % HDPE

Hmotnost: 45 kg

Stohovatelné, skládací a opakovaně použitelné.

Víko je k dispozici.

Dynamické zatížení 1000kg, statické zatížení 4000kg v jedno použití.

Rozměrově stabilní v rozmezí teplot od-40 ° C až + 70 ° C.

Vysokozdvižný vozík ways.and vstup: 4 vhodná pro mechanické vysokozdvižné vozíky a ruční hydraulické vozidla.

Široce používané pro obrat oblečení a textilie a jiné oděvního průmyslu.Materiál

HDPE skládací perforovaná plastová paleta Box, který poskytuje velkou sílu a odolnost vůči nárazu a vynikající výkon pro extrémní teplota. -40° C až + 70 ° C.

E11.jpg


Pole pevné paletové 1210E byly navrženy pro sběr, obrat a ukládání oblečení. Velký objem, hygienická kvalita, snadné uzavřít od strany (kvůli sklopných dveří v dlouhé straně) kontejnery je nejlepší volbou pro toto odvětví.Čtyři kolečka umožňují snadno klouzat po své úkoly.

s1.jpg

Zvolte naši trvanlivých plastové palety, bedny a kontejnery (paletové boxy) pro skladování a obrat oblečení a textilie a jiné oděvního průmyslu.


E112.jpg

ENLIGHTENING paleta je zkušený oděv průmysl velké plastové palety kontejner bednu dodavatelem mezi výrobci bednu velkých plastových palet kontejneru tyto světové slavné oděv průmysl, který vám může nabídnout horké prodej a levné oděvního průmyslu velké Plastové palety kontejner bednu velkoobchodní služby. Vítá vás objednat naše výrobky za nízkou cenu s naší továrně.
Hot Tags: oděvní průmysl velké plastové palety kontejner bedny výrobců, továrna, velkoobchod, levné, Cena, horké prodej

Odeslat dotaz

Mohlo by se Vám také líbit