Skládací plastový skládací paletový box pro potravinářský průmysl

Skládací plastová skládací paletová skříňka určená hlavně pro skladování a přepravu ovoce a zeleniny, rozměr 1200 * 1000 * 810mm, hmotnost 43kg, vyrobeno z HDPE, 75ks / 20'GP a 210ks / 40'HQ.

Podrobnosti o produktu

ENLIGHTENING PALLET je zkušená skládací pevná plastová skládací paletová krabice pro dodavatele potravinářského průmyslu mezi světově proslulou skládanou plastovou skládací paletovou krabičkou pro výrobce potravinářského průmyslu, která Vám nabízí horký prodej a levné skládací pevné plastové skládací paletové krabičky pro velkoobchodní servis potravinářského průmyslu. Vítejte na objednávku našich výrobků za nízkou cenu s naší továrnou.

Skládací plastový skládací paletový box pro potravinářský průmysl

Základní informace

Položka

LT1210

Vnější rozměr (L * W * H)

1200 * 1000 * 810 mm

Vnitřní rozměr (L * W * H)

1110 * 910 * 660 mm

Zvedání vidlic

4

Statické zatížení

4T

Dynamické zatížení

1T

Rack Load

0,7T

Poznámka

Skládaná velikost: 1200 * 1000 * 290 mm

1.Plastové paletové boxy jsou vyrobeny z polyethylenového plastu s vysokou hustotou pro dlouhou životnost.

2.Features skládací design pro snadné skladování a přenositelnost.

3.Bulkové kontejnery nabízejí čtyřstupňový vstup pro větší ovládání při manipulaci.

4.Plastové skládací kontejnery pro přepravu volně ložených kontejnerů je možné ukládat bez stohování pro větší stabilitu a bezpečnost.

5. Konstrukční pěnová konstrukce nabízí zvýšenou pevnost a podporu.

6.Výrobky, toty a nádoby se snadno čistí.

7.Colory jsou zelené, modré nebo šedé.

8. Víčka se prodávají samostatně. Chrání obsah před poškozením prachem a nečistotami pro vyšší spolehlivost.

Výroba a balení a doprava


Informace o továrnách

Povýšená paleta Industry Co, Ltd je komplexní velké plastové výrobky výroby a provozování podniků. Hlavně zabývající se plastovou skládací krabicí \ binscarte \ obal box \ košík \ paleta dodávek a výroby jako jeden z high-tech podnikání, a zřídil kanceláře v Hongkongu a ve vnitrozemí. V současné době společnost pokrývá marketingovou síť doma iv zahraničí, jako je Austrálie, Indie, Malajsie, Afrika a Evropa a Spojené státy. vynikající a efektivní služby pro získání podpory většiny zákazníků a důvěry. Naší filozofií je: kvalita se snaží o přežití, pověst a značku. Naše výrobky jsou široce používány v petrochemickém, chemickém, pivním, nápojovém, potravinářském, lékařství, tabáku, drátu a kabelu a mnoha dalších průmyslových odvětvích. Kdykoli jsme horliví

spolupracovat s vámi upřímně, a společně vytvořit lepší budoucnost, pro vývoj čínského logistického průmyslu poskytovat lepší služby.

Osvědčení

Hot Tags: skládací pevné plastové skládací paletové krabice pro výrobce potravinářského průmyslu, továrna, velkoobchod, levné, cena, prodej za tepla

Odeslat dotaz

Mohlo by se Vám také líbit