Skládací zásobník na potraviny pro přepravu potravin

Skládací zásobník na potraviny pro přepravu potravin

Plně sklopný. Tímto systémem v případě přepravy a skladování prázdných kontejnerů získáte 70% objemu: zásobník osmi skládaných Cargo má stejnou výšku jako tři otevřené. K dispozici v originálním HDPE materiálu, jak odolnost vůči potravinám, tak UV. Žádné kovové vložky nejsou zcela recyklovatelné. Statické zatížení 4 t při jednorázovém použití, dynamické zatížení 1 t, stohování 4 vrstvy, zkouška vychýlení je pod 2 mm, žádné osnovy a zlomené, čisté, nepoškozené Nohy, běhoun, závěsy v černé barvě, plastové zamykání šedé barvy

Chat teď

Podrobnosti o produktu

Skládací kontejner

f2.jpg

Velikost 1200x1000x810mm hmotnost 43kg
hlasitost 700L materiál 100% čistého HDPE
nosnost statická zátěž 4t, dynamická zátěž 1t, 4chodový vstup počet zatížení 80ks / 20GP, 210ks / 40HQ

Potravinářská nádoba

Plně sklopný. Tímto systémem v případě přepravy a skladování prázdných kontejnerů získáte 70% objemu: zásobník osmi skládaných Cargo má stejnou výšku jako tři otevřené.


K dispozici v originálním HDPE materiálu, jak odolnost vůči potravinám, tak UV. Žádné kovové vložky nejsou zcela recyklovatelné.


Statická zátěž 4t při jednorázovém použití, dynamická zátěž 1t, stohování 4 vrstvy, údaje o zkouškách průhybu jsou pod 2mm, žádné osnovy a zlomené, čisté, nepoškozené


Nohy, běhounky, závěsy v černé barvě, plastové zamykání šedé barvy


clients use_副本.jpg

Skládací kontejner

IMG_3375_副本.jpg


ENLIGHTENING PALLET je zkušený skládací vysokozdvižný vozík, dodavatel potravinářského kontejneru mezi světově proslulými výrobci kontejnerů pro přepravu potravin, kteří Vám mohou nabídnout horký prodej a levný skládací vysokozdvižný vozík. Vítejte na objednávku našich výrobků za nízkou cenu s naší továrnou.
Hot Tags: skládací vysokozdvižný vozík potravinové kontejnery výrobce, továrna, velkoobchod, levné, cena, horký prodej
Dvojice:Skládací paletový využití úložiště bedně Další:Skládací Box palety využití ovoce

Dotaz

You Might Also Like