Děrované nádoby zemědělství sbalitelné Smartbox

1. optimalizovaná logistika a skladování s naším sbalitelné Smartbox Skládací boční stěny, 54 % až 66 % úspora místa, v úložišti i během přepravy, je dosažitelný prostor zisk 1:2 nebo 1:3 2. bezpečné stohování Díky speciálně navržené profil nohou a smyků přesné skládání v rozložit a složit státu je zaručena pro maximální stabilitu během manipulace a stohování. 3 větší kapacita 5 % na 12 % větší objem velmi stabilní konvexní stěnou

                     Děrované nádoby zemědělství sbalitelné Smartbox


Specifikace:

Vnější velikost:

1200 * 1000 * 810 mm
Rozměry vnitřní:1110 * 920 * 660 mm
váha a objem45kg / 700L
Vstup

4 způsob vysokozdvižného vozíku 2 palet způsobem Jack

NosnostStatická 3000KG; Dynamický 1000KG; Stáčení 500KG
možnost barevstandardní šedé, mohou být costomized.
skládání výška
290mm
Pomocí teploty-30 ° C až + 40 ° C
Další možnosti víka k dispozici.

Víčka k dispozici (za příplatek)

Sejmutí potahu aby to odvzdušnit nebo bez odvzdušnění (za příplatek)

1210 22


Průmysl a zemědělství:

Čas- a kompaktní, spolehlivé, vstřikovaný HDPE panna Matereal, extra silný a uživatelsky přívětivé. Díky naší dlouholeté zkušenosti inovativní vlastní sestavení jsou rychle realizovatelná. Levné opravy plastových krabic a plastových dílů je také jednou z našich služeb. Najdeme také nejvíce technicky a ekonomicky optimální řešení pro vaše požadavky.


V průmyslové a zemědělské výroby, využití prostředí plastových krabic, je nezbytně nutné, nejen sílu, ale také úroveň bezpečnosti potravin. S cílem snížit výrobní náklady, naše skládací inteligentní pole vstoupil do bytí.

201805141701018460034

Naše skládací smartbox je nárazuvzdorný a stohovatelnost, vysoký tvar a hmotnost odpor, odolné vůči působení kolísání teploty a UV záření. Odolné proti kyselinám. Non toxické, vhodné pro potraviny. Manipulace s vysokozdvižné vozíky, paletové vozíky, naklánění a jiných manipulačních vozíků je zaručena. Individuální přizpůsobení prostřednictvím popisování, značení nebo barvu je možné.

2556

V našem skladu jsou připraveny různé rozměry použitých políček. Zůstat flexibilní pronájmem boxy, nebo si je koupit levné druhé ruky. Bez ohledu na to, která volba je lepší pro vás naše certifikované boxy jsou téměř stabilní jako nové.

Vítejte v připojení nás nejlepší produkci a řešení o svém skladu!


Hot Tags: Děrované nádoby zemědělství sbalitelné smartbox výrobce, továrny, velkoobchod, levné, cena horké prodej