1003x680x540mm Plastová obalová přeprava pro zeleninu

1003x680x540mm Plastová obalová přeprava pro zeleninu

1.external velikost: 1003x680x540mm2.vnitřní velikost: 975x627x525mm3.weight: 7kg4.load

Chat teď

Podrobnosti o produktu

1003x680x540mm Plastová obalová přeprava pro zeleninu

Popis produktu

Existuje mnoho faktorů, které je třeba vzít v úvahu při výběru ruční plastové bedny nebo kontejneru. Různé typy přepravních beden, které nabízíme, vám umožňují správně odpovídat podmínkám, které váš produkt potřebuje během přepravy nebo skladování.

Například každý výrobek, který potřebuje řádné skladování, bude muset zvážit naše připojené kontejnery. Výrobky, které je třeba ochladit, vyžadují větrané přepravky. Rozměry vašeho výrobku musí být také vzaty v úvahu, aby si zvolili nejvhodnější bednu nebo kontejner.

Dobrou zprávou je, že vám osobně pomůžeme získat přesnou přepravku nebo kontejner, který potřebujete.

Informace o společnosti

Qingdao Osvícení Electromechanical Co, Ltd je komplexní velké plastové výrobky výroby a provozu podniků. Zejména zabýváme plastovou skládací krabicí \ binscarte \ obal box \ koš

\ palet dodávky a výroby jako jeden z high-tech podnikání, a zřídit kanceláře v Hong Kongu

a vnitrozemí. V současné době společnost pokrývá marketingovou síť doma iv zahraničí, jako je Austrálie, Indie, Malajsie, Afrika a Evropa a Spojené státy. vynikající a efektivní služby pro získání podpory většiny zákazníků a důvěry. Naší filozofií je: kvalita se snaží o přežití, pověst a značku. Naše výrobky jsou široce používány v petrochemickém, chemickém, pivním, nápojovém, potravinářském, lékařství, tabáku, drátu a kabelu a mnoha dalších průmyslových odvětvích. Kdykoliv jsme rádi, abychom s vámi upřímně spolupracovali a společně vytvořili lepší budoucnost pro rozvoj čínského logistického průmyslu, který bude poskytovat lepší služby.

Hot Tags: 1003x680x540mm obal plastové přepravky pro výrobce zeleniny, továrna, velkoobchod, levné, cena, horký prodej, ovoce přepravky z plastů, plastový obalový koš pro ovoce a zeleninu
Dvojice:935 x 640 x 560 Mm plast obrat bednu pro zeleninu Další:Přepravky na přepravu plastů

Dotaz

You Might Also Like