600 * 500 * 150 mm Malé plastové skládací bedny

1.size: 600x500x150mm2.weight: 1.95kg3.nosnost: 17kg4.objemová kapacita: 37L5.1x20gp: 1400ks,1x40hq:3200ks

Podrobnosti o produktu

Popis produktu

"600 * 500 * 150 Mm malé plastové skládací bedny" je silná skládací / skládací plastová skladovací nádoba, která ukazuje, jak efektivní logistika může být. Snížení objemu přibližně o 80% šetří obrovské množství místa, když je v prázdném stavu. Nastavení nebo sbalení během několika sekund jednoduchým použitím chytrého uzamykacího mechanismu. Mnohem větší pevnost než všechny skládací kontejnery nalezené na hlavní ulici.

Podrobnosti o produktu

(Měření LxWxH)

Vnější rozměry: 600 x 500 x 150 mm

Vnitřní rozměry: 574 x 474 x 137 mm

Zhroucená výška: 76 mm

Hmotnost: 1,95 kg

Objem: 37 litrů

Barva: Modrá - skladem (k dispozici může být i červená a šedá, podrobnosti si prosím vyžádejte)

Skládací/skládací (velmi jednoduché sbalení a nastavení)

Stohovatelné (i když jsou složené nebo rozložené)

Lehký

Robustní

Šetří drahocenný úložný prostor, když se nepoužívá

Rozměry eura pro efektivní paletizaci

Ideální pro různé aplikace, včetně obecné logistiky, skladů, doručovacích služeb, maloobchodu, stánků na trhu a mnoha dalších

Informace o společnosti

Enlightening Pallet Industry Co., Ltd je komplexní výroba a provoz velkých plastových výrobků. Zabývá se především plastovou skládací krabicí\binscarte\turnover box\basket\paletou dodávek a výroby jako jeden z high-tech podniků a zřídil kanceláře v Hongkongu a ve vnitrozemí. V současné době je marketingové pokrytí společnosti doma i v zahraničí, jako je Austrálie, Indie, Malajsie, Afrika a Evropa a Spojené státy. vynikající a efektivní služby pro získání většiny zákazníků podpory a důvěry. Naší filozofií je: kvalita usiluje o přežití, pověst a značku. Naše výrobky jsou široce používány v petrochemických, chemických, pivních, nápojích, potravinách, medicíně, tabáku, drátech a kabelech a mnoha dalších průmyslových odvětvích. Kdykoli s vámi chceme upřímně spolupracovat a společně vytvořit lepší budoucnost pro rozvoj čínského logistického průmyslu, který bude poskytovat lepší služby.

Hot Tags: 600 * 500 * 150 mm malé plastové skládací bedny výrobci, továrna, velkoobchod, levné, cena, horký prodej

Odeslat dotaz

Mohlo by se Vám také líbit