Uzavřené skládací plastové přepravky 500 * 300 * 230 mm

1.size: 500x300x230mm2.weight: 1.54kg3.nosnost: 12kg4.objemová kapacita: 28L

Podrobnosti o produktu

1.velikost: 500x300x230mm

2.hmotnost:1,54 kg

3.nosnost: 12kg

Objemová kapacita: 28L

 

OSVÍCENÁ PALETA je zkušený dodavatel uzavřených skládacích plastových beden 500 * 300 * 230 mm mezi světově proslulými výrobci uzavřených skládacích plastových beden 500 * 300 * 230 mm, kteří vám mohou nabídnout horký prodej a levný velkoobchodní servis uzavřených skládacích plastových beden 500 * 300 * 230 mm. Vítejte u objednání našich produktů za nízkou cenu s naší továrnou.

Popis produktu

Uzavřená skládací plastová bedna zjednodušuje rodinné aktivity a každodenní úkoly pohodlným způsobem přepravy malých předmětů. Otevřete ji, když ji potřebujete, složte ji na plocho, když ji nepotřebujete. Toto chytré a prostorově úsporné řešení je skvělé pro balení, přepravu a skladování vašich věcí. Tyto více účelové přepravky zvyšují snadnost a efektivitu každodenních úkolů a skladování. Vyzkoušejte je pro sportovní vybavení, umění a řemesla, zahradnické a domácí projekty.

 

Tato skládací užitková bedna o rozměrech 500L x 300W x 230H nese objem 28 litrů s maximální nosností 12 kg. Má pevnou, pevnou spodní základnu a pevné stěny, které jsou ideální pro těžké projekty. Rukojeti bočního úchopu umožňují pohodlnou přepravu a lehký rám stále nese pohodlné.

Po dokončení používání údržby se zhroutí pro kompaktní úložiště. Chytré bedny jsou vyrobeny z recyklovatelných materiálů a nabízejí udržitelnou alternativu k plastovým sáčkům, totemům a krabicím. Chytré bedny jsou také hygienické a lze je dokonce dezinfikovat v myčce na nádobí.
Informace o společnosti

Enlightening Pallet Industry Co., Ltd je komplexní výroba a provoz velkých plastových výrobků. Zabývá se především plastovou skládací krabicí\binscarte\turnover box\basket\paletou dodávek a výroby jako jeden z high-tech podniků a zřídil kanceláře v Hongkongu a ve vnitrozemí. V současné době je marketingové pokrytí společnosti doma i v zahraničí, jako je Austrálie, Indie, Malajsie, Afrika a Evropa a Spojené státy. vynikající a efektivní služby pro získání většiny zákazníků podpory a důvěry. Naší filozofií je: kvalita usiluje o přežití, pověst a značku. Naše výrobky jsou široce používány v petrochemických, chemických, pivních, nápojích, potravinách, medicíně, tabáku, drátech a kabelech a mnoha dalších průmyslových odvětvích. Kdykoli s vámi chceme upřímně spolupracovat a společně vytvořit lepší budoucnost pro rozvoj čínského logistického průmyslu, který bude poskytovat lepší služby.

 

 

Hot Tags: 500 * 300 * 230 mm uzavřené skládací plastové bedny výrobci, továrna, velkoobchod, levné, cena, horký prodej

Odeslat dotaz

You Might Also Like