Test kvality pro vyfukování plastových palet

Test kvality pro vyfukování plastových palet

Date:Oct 22, 2019

Zkouška kvality pro vyfukování plastových palet


Technický znak vyfukovacího formovacího stroje:


Elektronický řídicí systém: ovládání japonského počítače Mitsubishi PLC a rozhraní člověk-stroj (anglické nebo čínské), ovládání barevnou dotykovou obrazovkou. Všechny procesy nastavené pro změnu, vyhledávání, monitorování, řešení problémů a další funkce jsou implementovány na dotykové obrazovce, bez kontaktu s pracovním principem, součástkami a trvanlivými.


Hydraulický systém: proporcionální regulace tlaku, s importovanými značkovými hydraulickými komponenty Yuken, stabilní a spolehlivé.


Plastifikační systém: efektivní míchací šroub z plastu, aby bylo zajištěno, že je plastifikační uniforma plně uniformní.


Systém řízení rychlosti: VVVF + slitina oceli a redukce tvrdých převodových stupňů, stabilní rychlost, nízká hlučnost, trvanlivé.


Otevírací a zavírací forma, systém přenosu formy: rameno nosníku, tři polohy, upínací mechanismus středového zámku, pro zajištění dlouhodobého použití. Vyvážení upínací síly, žádná deformace, použití režimu translace těla (kuličkový lineární vedení), vysoká přesnost, nízký odpor, rychlý.


Zátěžová plastová paleta vyfukovací formy:

test

blow molding pallet test


Dynamické zatížení 1 000 kg, statické zatížení 4 000 kg je dost dobré pro pohyb a skladování.

Dvojice: Plastová paleta 9x40HQ, nakládka a doprava

Další: Osvícená paleta cestování do Dubaje